ТЕЛЕКРИТИКА

Емілія Кларк розповіла, що батьки не вірили в успіх її акторської кар`єри

Дуся

«Теленеделя» опублікувала інтерв'ю з актрисою, в якому вона зізналася, що у її батьків не було особливого ентузіазму щодо її кар'єри в кіно. Більш того, на початку її акторського шляху вони навіть змирилися з тим, що доведеться все життя матеріально забезпечувати свою дочку.


Емілію Кларк знають як виконавицю ролі Дейенеріс Таргаріен (Мати драконів) в серіалі «Гра престолів». Її знають навіть ті, хто жодного разу не бачив один із найрейтинговіших серіалів сучасності від HBO, а все завдяки численним мемам і жартам з відсиланням до серіалу в мережі. У різних шоу, на які запрошують Кларк, харизматична актриса викликає посмішку глядачів своїм незвичайним сміхом, кумедною мімікою і неймовірно рухливими бровами.

У недавньому інтерв'ю, відповідаючи на питання про свою популярність, Емілія розповіла, що її рідко впізнають на вулиці, а коли люди просять сфотографуватися з нею, у родичів актриси це викликає подив. Сама Кларк говорить, що в житті її дійсно складно впізнати без гриму або професійного макіяжу.

«Справа в тому, що і там [в кіно] я не виглядаю як в житті, – каже 31-річна актриса. – Ніхто не підписує світлини так: «Ця дівчина місяць сиділа на рідкій дієті і потіла в спортзалі, а потім з нею працювала ціла армія стилістів-візажистів». А жаль. Краще б чесно говорили, що це все – ілюзія».

Кінозірка також розповіла, що батьки на початку її кар'єри не вірили в успіх доньки.

«Коли я сказала батькам, що хочу стати актрисою, вони приготувалися все життя утримувати свою дитину і змирилися, – зізналася Емілія. – Після перших успіхів почали пишатися мною, а зараз мама жартома називає себе Бабусею драконів».

Актриса також поскаржилася: «За втілення мрії доводиться розплачуватися особистим життям». Сьогодні одна з головних голлівудських красунь вільна і повністю поглинута роботою.

Фото: Getty Images

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Популярное на ТелекритикеДуся

Анастасію Приходько перевдягли в хлопчика заради «Секретного фронту»

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Суспільство

Що не так із серіалом «Марк+Наталка»?