ТЕЛЕКРИТИКА

Емілія Кларк розповіла, що батьки не вірили в успіх її акторської кар`єри

Дуся

«Теленеделя» опублікувала інтерв'ю з актрисою, в якому вона зізналася, що у її батьків не було особливого ентузіазму щодо її кар'єри в кіно. Більш того, на початку її акторського шляху вони навіть змирилися з тим, що доведеться все життя матеріально забезпечувати свою дочку.


Емілію Кларк знають як виконавицю ролі Дейенеріс Таргаріен (Мати драконів) в серіалі «Гра престолів». Її знають навіть ті, хто жодного разу не бачив один із найрейтинговіших серіалів сучасності від HBO, а все завдяки численним мемам і жартам з відсиланням до серіалу в мережі. У різних шоу, на які запрошують Кларк, харизматична актриса викликає посмішку глядачів своїм незвичайним сміхом, кумедною мімікою і неймовірно рухливими бровами.

У недавньому інтерв'ю, відповідаючи на питання про свою популярність, Емілія розповіла, що її рідко впізнають на вулиці, а коли люди просять сфотографуватися з нею, у родичів актриси це викликає подив. Сама Кларк говорить, що в житті її дійсно складно впізнати без гриму або професійного макіяжу.

«Справа в тому, що і там [в кіно] я не виглядаю як в житті, – каже 31-річна актриса. – Ніхто не підписує світлини так: «Ця дівчина місяць сиділа на рідкій дієті і потіла в спортзалі, а потім з нею працювала ціла армія стилістів-візажистів». А жаль. Краще б чесно говорили, що це все – ілюзія».

Кінозірка також розповіла, що батьки на початку її кар'єри не вірили в успіх доньки.

«Коли я сказала батькам, що хочу стати актрисою, вони приготувалися все життя утримувати свою дитину і змирилися, – зізналася Емілія. – Після перших успіхів почали пишатися мною, а зараз мама жартома називає себе Бабусею драконів».

Актриса також поскаржилася: «За втілення мрії доводиться розплачуватися особистим життям». Сьогодні одна з головних голлівудських красунь вільна і повністю поглинута роботою.

Фото: Getty Images

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Новим актором «Школи» став популярний блогер

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Бізнес

Усе, що потрібно знати про новий сезон проекту «Танці з зірками»

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Новим актором «Школи» став популярний блогер