ТЕЛЕКРИТИКА

Дзвоню в поліцію: із засновником всесвіту Marvel жорстоко поводяться

Дуся

Поліція Лос-Анджелеса розслідує справу про жорстоке поводження з 95-річним творцем коміксів Стеном Лі.


Підозрюваним у справі проходить менеджер і особистий помічник Лі – 42-річний Кейя Морган. За версією слідства, він скористався похилим віком Стена Лі, його слабкістю і проблемами із зором і слухом, щоб встановити контроль над ним і його майном. Морган відвіз Лі з його власного будинку і намагався повністю ізолювати його від друзів, колег та рідних, в тому числі від єдиної дочки.

Джон Траволта, Стен Лі та Кейя Морган

Фото: Twitter

Морган був заарештований за звинуваченням у неправдивому виклику служби порятунку. Він подзвонив і повідомив про те, що в його будинок ломляться грабіжники, тоді як в дійсності це були співробітники поліції і соціальний працівник, які прийшли перевірити повідомлення про жалюгідний стан Лі.

Сам Лі заявив поліцейським, що Морган допомагав йому і що він вважає його своїм єдиним партнером, однак у звітах зазначається: відомий коміксист нерідко забуває ім'я свого помічника.

Крім того, друзі Стена публічно висловили побоювання з приводу здоров'я Лі.

Повідомляється, що статки колишнього головного редактора Marvel Comics оцінюються в 50 мільйонів доларів. Після того як рік тому померла його дружина, питання про те, хто стане спадкоємцем знаменитості, встав з особливою гостротою.

З чуток, дочка Стенлі, Джей Сі, потрапила під поганий вплив трьох осіб – Джерардо (Джеррі) Олівареса, Кейі Морган і адвоката Джоан Селії (дружини Лі. – Прим. ред.) Кірка Шенка. Це тріо збирається видалити або витіснити давніх співробітників чи колег творця всесвіту Maevel.

Нагадаємо, Стен Лі є одним з творців найпопулярніших персонажів Marvel, включаючи Людину-павука, Залізну людину, Халка, Фантастичну четвірку, Людей Ікс та інших. У Marvel Comics він в різний час обіймав посади головного редактора, видавця і голови ради директорів. Після виходу на пенсію Лі став почесним головою ради директорів і зберіг членство в редакційній раді. У фільмах, знятих за своїми коміксами, Стен Лі регулярно з'являється у камео.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Популярное на ТелекритикеДуся

Анастасію Приходько перевдягли в хлопчика заради «Секретного фронту»

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Суспільство

Що не так із серіалом «Марк+Наталка»?