ТЕЛЕКРИТИКА

Дзвоню в поліцію: із засновником всесвіту Marvel жорстоко поводяться

Дуся

Поліція Лос-Анджелеса розслідує справу про жорстоке поводження з 95-річним творцем коміксів Стеном Лі.


Підозрюваним у справі проходить менеджер і особистий помічник Лі – 42-річний Кейя Морган. За версією слідства, він скористався похилим віком Стена Лі, його слабкістю і проблемами із зором і слухом, щоб встановити контроль над ним і його майном. Морган відвіз Лі з його власного будинку і намагався повністю ізолювати його від друзів, колег та рідних, в тому числі від єдиної дочки.

Джон Траволта, Стен Лі та Кейя Морган

Фото: Twitter

Морган був заарештований за звинуваченням у неправдивому виклику служби порятунку. Він подзвонив і повідомив про те, що в його будинок ломляться грабіжники, тоді як в дійсності це були співробітники поліції і соціальний працівник, які прийшли перевірити повідомлення про жалюгідний стан Лі.

Сам Лі заявив поліцейським, що Морган допомагав йому і що він вважає його своїм єдиним партнером, однак у звітах зазначається: відомий коміксист нерідко забуває ім'я свого помічника.

Крім того, друзі Стена публічно висловили побоювання з приводу здоров'я Лі.

Повідомляється, що статки колишнього головного редактора Marvel Comics оцінюються в 50 мільйонів доларів. Після того як рік тому померла його дружина, питання про те, хто стане спадкоємцем знаменитості, встав з особливою гостротою.

З чуток, дочка Стенлі, Джей Сі, потрапила під поганий вплив трьох осіб – Джерардо (Джеррі) Олівареса, Кейі Морган і адвоката Джоан Селії (дружини Лі. – Прим. ред.) Кірка Шенка. Це тріо збирається видалити або витіснити давніх співробітників чи колег творця всесвіту Maevel.

Нагадаємо, Стен Лі є одним з творців найпопулярніших персонажів Marvel, включаючи Людину-павука, Залізну людину, Халка, Фантастичну четвірку, Людей Ікс та інших. У Marvel Comics він в різний час обіймав посади головного редактора, видавця і голови ради директорів. Після виходу на пенсію Лі став почесним головою ради директорів і зберіг членство в редакційній раді. У фільмах, знятих за своїми коміксами, Стен Лі регулярно з'являється у камео.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Новим актором «Школи» став популярний блогер

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Бізнес

Усе, що потрібно знати про новий сезон проекту «Танці з зірками»

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Новим актором «Школи» став популярний блогер