ТЕЛЕКРИТИКА

Джордж Лукас розповів, якими зробив би наступні епізоди «Зоряних воєн»

Дуся

Після того як режисер продав студію Lucasfilm компанії Disney, він передав своє бачення сьомого, восьмого і дев'ятого епізодів франшизи новому керівництву.


Подробицями Джордж Лукас поділився в додатковій книзі до серії документальних фільмів Story of Science Fiction («Історія наукової фантастики») Джеймса Кемерона.

«Нова трилогія мала розповісти про світ мікробіотики, – написав Лукас. – У цьому світі є істоти, які функціонують інакше, ніж ми. Я називаю їх Whills. Насправді саме Whills контролюють всесвіт. Вони харчуються Силою. Якби я залишив собі компанію, то зміг би зняти таку трилогію. Звичайно, багато фанатів зненавиділи б мене, як це сталося після приквелів, але я зміг би принаймні розповісти історію від початку й до кінця».

Відзначається, що однією з причин, чому фанати зненавиділи приквели, стали мідіхлоріани. Вони відповідають за здатність людини управляти Силою і передаються разом з генами. Сила набагато краще працює в якості ідеї, а не наукового явища, але для Лукаса мідіхлоріани були ключем до його бачення.

«У минулому я пояснював, що ми просто транспорт Whills для подорожей, – вважає кінематографіст. – Ми – посудина для них, а мідіхлоріани – це засіб комунікації. Мідіхлоріани можуть спілкуватися з Whills, а самі Whills – це і є Сила. Весь концепт Сили, джедаїв і всього іншого було викладено від початку й до кінця. Мені просто так і не вдалося закінчити роботу або розповісти про неї людям».

Як бачимо, режисери Джей Джей Абрамс і Райан Джонсон пішли по зовсім іншому шляху. Останній фільм серії «Зоряні війни: Останні джедаї» вийшов у грудні 2017 року, але настільки не сподобався деяким фанатам, що вони створили петицію з вимогою вирізати восьмий епізод з канону саги.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Популярное на ТелекритикеДуся

Анастасію Приходько перевдягли в хлопчика заради «Секретного фронту»

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Суспільство

Що не так із серіалом «Марк+Наталка»?