ТЕЛЕКРИТИКА

Джордж Лукас розповів, якими зробив би наступні епізоди «Зоряних воєн»

Дуся

Після того як режисер продав студію Lucasfilm компанії Disney, він передав своє бачення сьомого, восьмого і дев'ятого епізодів франшизи новому керівництву.


Подробицями Джордж Лукас поділився в додатковій книзі до серії документальних фільмів Story of Science Fiction («Історія наукової фантастики») Джеймса Кемерона.

«Нова трилогія мала розповісти про світ мікробіотики, – написав Лукас. – У цьому світі є істоти, які функціонують інакше, ніж ми. Я називаю їх Whills. Насправді саме Whills контролюють всесвіт. Вони харчуються Силою. Якби я залишив собі компанію, то зміг би зняти таку трилогію. Звичайно, багато фанатів зненавиділи б мене, як це сталося після приквелів, але я зміг би принаймні розповісти історію від початку й до кінця».

Відзначається, що однією з причин, чому фанати зненавиділи приквели, стали мідіхлоріани. Вони відповідають за здатність людини управляти Силою і передаються разом з генами. Сила набагато краще працює в якості ідеї, а не наукового явища, але для Лукаса мідіхлоріани були ключем до його бачення.

«У минулому я пояснював, що ми просто транспорт Whills для подорожей, – вважає кінематографіст. – Ми – посудина для них, а мідіхлоріани – це засіб комунікації. Мідіхлоріани можуть спілкуватися з Whills, а самі Whills – це і є Сила. Весь концепт Сили, джедаїв і всього іншого було викладено від початку й до кінця. Мені просто так і не вдалося закінчити роботу або розповісти про неї людям».

Як бачимо, режисери Джей Джей Абрамс і Райан Джонсон пішли по зовсім іншому шляху. Останній фільм серії «Зоряні війни: Останні джедаї» вийшов у грудні 2017 року, але настільки не сподобався деяким фанатам, що вони створили петицію з вимогою вирізати восьмий епізод з канону саги.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Новим актором «Школи» став популярний блогер

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Бізнес

Усе, що потрібно знати про новий сезон проекту «Танці з зірками»

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Новим актором «Школи» став популярний блогер