ТЕЛЕКРИТИКА

Джолі, посунься: суд став на сторону Бреда Пітта в питанні опіки над дітьми

Дуся

Суд дозволив 54-річному акторові без обмежень спілкуватися зі своїми дітьми по мобільному телефону.


Шлюборозлучний процес зоряної пари триває вже більше двох років. Проблеми виникають в основному через розбіжності в питанні про опіку над дітьми. І Бред Пітт, і Анджеліна Джолі не хочуть поступатися один одному, тому відносини доводиться з'ясовувати через суд.
Дуся

Брэд Питт пытается наладить отношения с Анджелиной Джоли... его новая девушка не против

Стало відомо, що суд обмежив участь Джолі у вихованні дітей і встав на сторону Бреда Пітта.

«Дуже важливо те, що Бред може дзвонити їм у будь-який час, причому на їх власні номери телефонів, – розповів адвокат з питань сімейного права. – Можу припустити, що раніше він намагався їм зателефонувати, але тільки через Анджеліну, а вона або просто не підходила до телефону, або відповідала, що вони не на місці. Тому суд дозволив актору телефонувати дітям без залучення в це Джолі».

Більш того, обмежуючи спілкування Пітта з дітьми, 43-річна Анджеліна ризикує втратити первинну опіку над ними, якщо вона не буде сприяти поліпшенню їх відносин з батьком.

«Дуже важливо, щоб кожен з шести дітей мав міцні і здорові відносини не тільки з матір'ю, але й зі своїм батьком», – заявив суддя.

Суд також постановив, що протягом десяти днів, поки Джолі знімається у фільмі «Малефісента 2» (Maleficent 2) в Лондоні, Пітт буде проводити зі своїми дітьми по чотири години на день, а також разом з ними відвідувати сімейного психолога. Анджеліні бути присутньою при зустрічах Бреда з дітьми не дозволяється.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Новим актором «Школи» став популярний блогер

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Бізнес

Усе, що потрібно знати про новий сезон проекту «Танці з зірками»

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Новим актором «Школи» став популярний блогер