ТЕЛЕКРИТИКА

Джессіка Честейн захопилася Кім Кардашян

Дуся

Сімейство Кардашян можна любити або ненавидіти, але саме у цієї зоряної родини сьогодні максимальний вплив у соцмережах, багатомільйонна армія фанатів і ціла бізнес-імперія.


Такої думки дотримується і 41-річна Джесіка Честейн. У своєму недавньому інтерв'ю The Hollywood Reporter вона визнала заслуги зоряного сімейства. Джессіка назвала всіх представниць клану Кардашян найвпливовішими жінками сучасного суспільства, а Кім Кардашьян – взагалі генієм.

Честейн згадала один з епізодів реаліті-шоу «Сімейство Кардашян», в якому показували якийсь тренінг по роботі з медіа. Актриса зізналася: на неї справило враження рішення Кім, щоб в цьому тренінгу взяли участь всі члени клану Кардашян.

«Ми відразу бачимо, що вона насправді дуже розумна людина, і до того ж вчиться контролювати своє життя, те, як це життя відображають в медіа, – каже Джессіка. – Звичайно, у неї вже є цей контроль, але в медіа в сучасному суспільстві це особливо важливо».

Джессіка Честейн – одна з найяскравіших актрис сучасного інтелектуального кіно, фаворитка Аль Пачіно і модель легендарної Енні Лейбовіц. Актриса зіграла в таких фільмах, як «Прислуга», «Розплата», «Древо життя», «Укриття», «Інтерстеллар» і «Марсіанин».

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Популярное на ТелекритикеДуся

Анастасію Приходько перевдягли в хлопчика заради «Секретного фронту»

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Суспільство

Що не так із серіалом «Марк+Наталка»?