ТЕЛЕКРИТИКА

Джессіка Честейн захопилася Кім Кардашян

Дуся

Сімейство Кардашян можна любити або ненавидіти, але саме у цієї зоряної родини сьогодні максимальний вплив у соцмережах, багатомільйонна армія фанатів і ціла бізнес-імперія.


Такої думки дотримується і 41-річна Джесіка Честейн. У своєму недавньому інтерв'ю The Hollywood Reporter вона визнала заслуги зоряного сімейства. Джессіка назвала всіх представниць клану Кардашян найвпливовішими жінками сучасного суспільства, а Кім Кардашьян – взагалі генієм.

Честейн згадала один з епізодів реаліті-шоу «Сімейство Кардашян», в якому показували якийсь тренінг по роботі з медіа. Актриса зізналася: на неї справило враження рішення Кім, щоб в цьому тренінгу взяли участь всі члени клану Кардашян.

«Ми відразу бачимо, що вона насправді дуже розумна людина, і до того ж вчиться контролювати своє життя, те, як це життя відображають в медіа, – каже Джессіка. – Звичайно, у неї вже є цей контроль, але в медіа в сучасному суспільстві це особливо важливо».

Джессіка Честейн – одна з найяскравіших актрис сучасного інтелектуального кіно, фаворитка Аль Пачіно і модель легендарної Енні Лейбовіц. Актриса зіграла в таких фільмах, як «Прислуга», «Розплата», «Древо життя», «Укриття», «Інтерстеллар» і «Марсіанин».

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Новим актором «Школи» став популярний блогер

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Бізнес

Усе, що потрібно знати про новий сезон проекту «Танці з зірками»

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Новим актором «Школи» став популярний блогер