ТЕЛЕКРИТИКА

Джеффрі Райт: після зйомок в «Світі Дикого Заходу» у акторів починається ПТСР

Дуся

З вами говорить телефон? Або речі, про які ви думаєте, з'являються незабаром на екранах ТБ? Занурюючись по вуха в світ робототехніки і нових технологій, виконавець однієї з ключових ролей в серіалі «Світ Дикого Заходу» Джеффрі Райт розповів, що після зйомок йому почали ввижатися дивні речі.


Такі серіали, як «Світ Дикого Заходу» або «Чорне дзеркало», не раз ставили перед глядачами питання: «Що ще готує для нас майбутнє?» Перебуваючи в безперервному пошуку відповідей, актори «Світу Дикого Заходу» іноді настільки вживались в роль, що, судячи за симптомами, стан знімальної групи нагадувало посттравматичний стресовий розлад (ПТСР).

«Коли зйомки серіалу добігали кінця, з моїм телефоном відбувалися дуже дивні речі, – розповів виданню «Афіша Daily» виконавець ролі Бернарда Джеффрі Райт. – Часом мені здавалося, що телефон прокидався разом зі мною: я відкривав очі, а він дивився на мене, ніби наші цикли сну збіглися, ніби я і телефон стали єдиним цілим! Дуже дивна штука!»

Крім єднання з мобільним телефоном Джеффрі Райт поскаржився на те, що його думки навмисно крадуть.

«І ось нещодавно я розмовляв з кимось про черевики, які бачив у реальному житті, і ось дуже дивна річ, повірте мені зараз, – через вісім годин після розмови на екрані з'являється реклама з цими черевиками, хоча я їх навіть не шукав в інтернеті!» – здивувався Джеффрі.

Культура

Что нужно знать о 2 сезоне «Мира Дикого Запада»

Звичайно, коли чуєш про подібні речі, хочеться відразу ж поспівчувати акторові і повернути його в реальний світ. Але, схоже, розповіді про божевілля і стеження – всього лише анонс другого сезону «Світу Дикого Заходу». Так, на сторінках «Афіши Daily» Джеффрі Райт продовжує задаватися питаннями про технології майбутнього, поступово підводячи до того, чого нам чекати наступного сезону.

«Кому належать ці технології і які їхні наміри? – запитує читачів Райт. – До речі, це якраз те, що ми постараємося дізнатися в другому сезоні. Ми знаємо, що парк існує, але чому? Багато в чому це все про те, хто цим володіє і навіщо?»

Дякую, Джеффрі, вийшло дуже вражаюче. А ми нагадаємо: другий сезон «Світу Дикого Заходу» очікується на екранах 22 квітня.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах