ТЕЛЕКРИТИКА

Дозахищалася: Карді Бі встала на захист полярних ведмедів і опинилася «в дурнях»

Дуся

Вчора популярна реп-виконавиця Карді Бі, яка зараз перебуває на останніх термінах вагітності, здивувала і розбурхала своїх підписників в Instagram постом про полярних ведмедів. Нібито в рекламному ролику ірландського букмекера Paddy Power на честь футбольної команди, яку підтримує компанія, балончиком фарби на хутрі білого ведмедя намалювали червоний георгіївський хрест.


Карді Бі на кілька годин стала затятою захисницею полярних ведмедів і «cruelty free person»: 12 червня співачка опублікувала на своїй сторінці в соцмережі пост-карусель, де в першому відео виступила в ролі оратора. Друге відео є частиною рекламної кампанії ірландського букмекера Paddy Power і містить кадри з російськими хлопцями, які наносять на білого ведмедя георгіївський хрест червоною фарбою з балончика. Карди не стримувати в виразах, коментуючи цей ролик, втім, як і її передплатники, які не пошкодували вагітну зірку.
«Світовий кубок повинен усунути команду, яку підтримує Paddy Power і заради якої чортова Paddy Power розмалювала спреєм полярного ведмедя, – каже співачка. – Чому ви не прикрасили свою дупу? Чому ви не прикрасили своїх дітей, щоб висловити підтримку улюбленій команді? А замість цього ви прикрасили прекрасного ведмедя! Мені огидно це л*но. Я ненавиджу жорстоке поводження з тваринами. До біса вас всіх».

У другому ролику був показаний уривок з реклами Paddy Power.

Звичайно, впізнавши рідну російську мову в другому відео, під пост набігли користувачі з Росії. Одні захищали «своїх» як могли, інші називали співвітчизників дебілами і стверджували, що російська нація, як завжди, облажалася.

Фото: Instagram

Деякі підписники почали підтримувати Карді і співати їй хвалебні оди за те, що на своїй популярній сторінці в соцмережі зірка підняла таке важливе питання, як захист полярних ведмедиків.

Фото: Instagram

Далі користувачі розділилися на тих, хто продовжив підтримувати Карді, і на тих, хто намагався напоумити співачку і змусити її подивитися ролик самої компанії Paddy Power, де роз'яснюється, чому вірусне відео з російськими хлопцями є провокацією і... фікцією.

Сама Paddy Power ще 7 червня розмістила на YouTube відео, де показано, що насправді ведмедя ніхто не фарбував, мовляв, це комп'ютерна графіка. Що дивно, у ролику нам показують, як фарбують штучний шматок хутра (пізніше його «наклали» на ведмедя), а в відео, яке опублікувала Карді, видно, що фарбоване хутро має інший колір і фактуру. Або ведмідь дійсно постраждав заради реклами, або графічний дизайнер кампанії прекрасно знає свою справу. Але гаразд, залишимо це на совісті творців реклами. Цікаво інше – коментарі під постом Карді, який, до слова, за ніч зібрав півмільйона «лайків».

_

_

Мало того що користувачі пригадали співачці десятки її виходів у світ в хутряних шубах, так ще й порадили їй правильно користуватися інтернетом і шукати першоджерела в мережі.

Фото: Instagram

Майбутня учасниця руху cruelty free Карді Бі

І ось через пару годин Карді Бі викладає викривальне відео компанії Paddy Power, яка, виявляється, спонсорує наукове дослідження про полярних ведмедів в Арктиці. Співачка доповнила відео підписом: «Paddy Power, я вб'ю вас всіх!! Весь цей час Paddy Power співпрацювала з організацією Polar Bears International на захист красивих полярних ведмедів, щоб змусити нас усвідомити причини цього лиха!!!»

Можливо, бурхлива реакція на рекламну кампанію з ведмедями викликана стрибками гормонів у вагітної Карді. Останнім часом артистка занадто багато уваги приділяє тваринам. Так, в Intsagram все частіше стали з'являтися світлини та відео її собаки, яка нещодавно народила, з дуже радісними коментарями співачки. Сама Карді має стати мамою через якихось пару тижнів. Радимо їй більше думати про власне здоров'я і, перш ніж викликати резонанс в мережі, уважно вивчати питання, які вона піднімає в своїх постах.

Фото: Getty Images

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Популярное на ТелекритикеДуся

Анастасію Приходько перевдягли в хлопчика заради «Секретного фронту»

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Суспільство

Що не так із серіалом «Марк+Наталка»?