ТЕЛЕКРИТИКА

Дослідження: PornHub склав рейтинг відданості уболівальників ЧС-2018

Дуся

Аналітики популярного сайту для дорослих не полінувалися і порівняли звичайний трафік з країн-учасниць світового футбольного турніру і активність користувачів в ті моменти, коли їх національні збірні проводили черговий матч.


Рейтинг найбільш одержимих футболом країн несподівано очолив Сенегал. У цій західноафриканській країні під час матчів національної збірної про фільми для дорослих забули 47 відсотків глядачів.

На другому місці за рівнем падіння трафіку опинився Іран (45 відсотків), на третьому – Ірландія, де інтерес до порно впав на 42 відсотка.

_

_

Найменше уваги футболу приділяють в Австралії: на батьківщині кенгуру трафік PornHub просів всього на п'ять відсотків. Дивно, але господар чемпіонату – Росія – в цьому рейтингу опинилася на передостанньому місці, де показник падіння інтересу до порталу склав шість відсотків.

_

_

Серед уболівальників команд, що пробилися в результаті у чвертьфінал, найменше занепокоєння відбіркові матчі викликали у французів і англійців: трафік PornHub з цих країн впав на 9 і 13 відсотків відповідно. У бельгійців, які програли французам з рахунком 0:1, показник становив 35 відсотків, а у хорватів, які обіграли англійців, – 40 відсотків, і, здається, ця цифра значно зросте під час фінального матчу.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»