ТЕЛЕКРИТИКА

Дослідження: PornHub склав рейтинг відданості уболівальників ЧС-2018

Дуся

Аналітики популярного сайту для дорослих не полінувалися і порівняли звичайний трафік з країн-учасниць світового футбольного турніру і активність користувачів в ті моменти, коли їх національні збірні проводили черговий матч.


Рейтинг найбільш одержимих футболом країн несподівано очолив Сенегал. У цій західноафриканській країні під час матчів національної збірної про фільми для дорослих забули 47 відсотків глядачів.

На другому місці за рівнем падіння трафіку опинився Іран (45 відсотків), на третьому – Ірландія, де інтерес до порно впав на 42 відсотка.

_

_

Найменше уваги футболу приділяють в Австралії: на батьківщині кенгуру трафік PornHub просів всього на п'ять відсотків. Дивно, але господар чемпіонату – Росія – в цьому рейтингу опинилася на передостанньому місці, де показник падіння інтересу до порталу склав шість відсотків.

_

_

Серед уболівальників команд, що пробилися в результаті у чвертьфінал, найменше занепокоєння відбіркові матчі викликали у французів і англійців: трафік PornHub з цих країн впав на 9 і 13 відсотків відповідно. У бельгійців, які програли французам з рахунком 0:1, показник становив 35 відсотків, а у хорватів, які обіграли англійців, – 40 відсотків, і, здається, ця цифра значно зросте під час фінального матчу.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

MELOVIN змусив своїх шанувальників напружитися

Дуся

Ілон Маск обмінявся образами з рятувальником тайських школярів-футболістів

Популярное на ТелекритикеКультура

Як позбутися актора без зайвого шуму

Культура

Одеська кіностудія оголосила початок нової епохи

Дуся

MELOVIN змусив своїх шанувальників напружитися

Дуся

Ілон Маск обмінявся образами з рятувальником тайських школярів-футболістів