ТЕЛЕКРИТИКА

Cardi B зуміла розтопити серце Анни Вінтур

Дуся

У суботу реп-виконавиця сиділа поруч з незмінним редактором Vogue Анною Вінтур на показі дизайнера Олександра Вонга в рамках New York Fashion Week. Промениста співачка викликала посмішку «холодної леді», чим сильно здивував користувачів мережі.


Побачити посмішку на серйозному обличчі Анни Вінтур вдається рідко. Завдяки своєму холодній вподобі редактор одного з найвпливовіших глянсових видань навіть стала прототипом суворої начальниці Міранди Прістлі у фільмі «Диявол носить Prada».

Однак минулої суботи на показі Олександра Вонга Cardi B приєдналася до Вінтур, яка сиділа в першому ряду, і фотографи встигли зняти момент їх зустрічі. Користувачі в соціальних мережах помітили, що вічно сувора Анна Вінтур зустріла реп-виконавицю рідкісною добродушною усмішкою. Схоже, харизма оптимістичної співачки з бронкським акцентом (Бронкс – район у Нью-Йорку. – Прим. ред.) підкорює серця не тільки меломанів, а й представників світу моди.

Твіт зі світлинами опублікував репортер The New York Times Меттью Шнайер.

Фото: Twitter Matthew Schneier

До початку співочої кар'єри Cardi B була виконавицею екзотичних танців. Незважаючи на те що артистка досі не соромиться у висловлюваннях в своїх композиціях і в спілкуванні з підписниками, стиль зухвалої стриптизерки змінюється з кожним роком. На показ Вонга Cardi B одягнула високі ботфорти від Стіва Меддена і чорну сукню. Хто знає, можливо, реп-зірка одного разу зуміє прикрасити обкладинку Vogue.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»

Дуся

Мішель Андраде та Микита Ломакін були парою

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»