ТЕЛЕКРИТИКА

«Богиня шопінгу» знову збереться за покупками на ТЕТ

Дуся

Прем'єра нового сезону проекту запланована на 2019 рік.


На телеканалі ТЕТ раніше вийшло 13 сезонів реаліті-шоу про мистецтво здійснювати покупки. За цей час фешен-гуру встиг поекспериментувати із завданнями і тематиками випусків. Учасниці одягалися в секонд-хендах та лакшері магазинах, на обкладинку журналу і навіть обирали весільні вбрання... І ось, настав час знову вирушати за покупками, повідомляють у прес-службі телеканалу.

«Проект був у ефірі з 2012 року і за цей час встиг полюбитися глядачу. Фешен і шопінг-тематика завжди в тренді, а закадрові коментарі роблять реаліті найфановішим. Та й підписники нашого Instagram вже не перший місяць запитують про продовження. Так чом би й ні?» – розповідає генеральний продюсер телеканалу ТЕТ Вікторія Шульженко. 

У змаганні візьмуть участь 4 дівчини. Після знайомства 2 модниці по черзі вступають в гру. На початку випуску учасниці покажуть свій гардероб, а потім вирушать виконувати поставлене завдання від української ікони стилю в межах заданого бюджету. На другий день до завдання стануть учасниці, що залишилися. 

Після чотирьох дефіле і гострих підколів коментаторів дівчата оберуть «богиню» випуску. Історія кожного змагання триватиме 2 дні. 

З ведучим і бюджетом кожного шопінгу телеканал ТЕТ поки тримає інтригу, але обіцяє зовсім скоро повідомити ім'я модника, який роздаватиме завдання. Також ТЕТ оголошує кастинг на участь у проекті «Богиня шопінгу». 

Щоб взяти участь у проекті і довести, що саме ти – та сама богиня, варто заповнити анкету ТУТ

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»

Дуся

Мішель Андраде та Микита Ломакін були парою

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»