ТЕЛЕКРИТИКА

Білл Гейтс посміявся над розумовими здібностями Трампа

Дуся

Сьогодні стало відомо, що засновник Microsoft Білл Гейтс зустрічався з президентом США і говорив з ним про хвороби, що передаються статевим шляхом. В ході бесіди Гейтс роз'яснив Трампу деякі елементарні медичні терміни, про що пізніше розповів на виступі на підтримку власного фонду.


«Зустрілися одного разу два мільярдери...» – здається, дуже добрий початок для анекдоту, в якому один з персонажів в підсумку виявиться більш кмітливим, ніж інший. У разі, якщо один з бізнесменів став політиком, передбачити, кому дістанеться роль менш інтелектуального героя, стає ще простіше.

Як повідомляє американський канал MSNBC, Білл Гейтс виступав на початку цього тижня під час зустрічі з благодійним фондом, яким керують він і його дружина Мелінда Гейтс. На відео, яке змогли отримати журналісти MSNBC, Гейтс розповідає аудиторії, що зустрічався з Дональдом Трампом два рази в житті – в Башті Трампа в грудні 2016 роки (після виборів в США) і в Білому домі в березні 2017 року.

Гейтс сказав, що під час зустрічі Трамп поцікавився у нього, чи є ВІЛ (вірус імунодефіциту людини) і ВПЛ (вірус папіломи людини) одним і тим же.

«Я зміг пояснити, що їх рідко плутають один з одним», – з іронією сказав Білл Гейтс, чим розсмішив аудиторію.

Гейтс також розповів: коли він зустрівся з Трампом, новообраний президент запитав його, чи є вакцини чимось «поганим». Перед цим глава США поділився з Біллом Гейтсом планами зі створення комісії для вивчення «шкідливих наслідків вакцин».

«Я сказав: "Ні, це глухий кут. Це погано. Не роби цього"», – процитував свою відповідь Трампу Білл Гейтс – і публіка в залі знову відреагувала сміхом.

Нагадаємо, нещодавно Білл Гейтс повідомив про те, що пожертвує 12 мільйонів доларів для фінансування досліджень зі створення універсальної вакцини проти грипу. Американські вчені впевнені, що гряде пандемія чергового вірусного захворювання.

Раніше ЗМІ писали про те, що Дональд Трамп пропонував Біллу Гейтсу посаду радника з науки, однак засновник Microsoft відмовився. Про це сам Гейтс розповів виданню Statnews.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах