ТЕЛЕКРИТИКА

«Біда з Джонні Деппом»: актор втратив практично всі гроші

Дуся

Журнал Rolling Stone опублікував статтю, де в деталях розповідається, як знаменитий актор втратив практично всі свої статки – 650 мільйонів доларів.


Схоже, для Джонні Деппа настали погані часи. Його надмірна довірливість і небажання вникати в свої фінансові справи зіграли з ним злий жарт.

Так, в статті під заголовком «The Trouble With Johnny Depp» («Біда з Джонні Деппом») описані подробиці позову Деппа проти The Management Group, якою управляють його давній бізнес-партнер Джоел Мандель і його брат Роберт. У позові згадується, що TMG без відома Деппа дала його сестрі Крісті сім мільйонів доларів, його асистент Натан Холмс отримав 750 тисяч доларів, а пізніше актор заплатив податковій 5,6 мільйона доларів.

Представники TMG все заперечують, вважаючи, що актор зловмисно подав позов на компанію з помилковими звинуваченнями, тому що в листопаді 2017 року вона стягнула його майно в рахунок боргу в розмірі п'яти мільйонів доларів.

У своєму позові Депп стверджує, що TMG також не надавала йому щомісячну звітність, а показувала тільки сторінку для підпису. Актор звинувачує компанію у вилученні 34 мільйонів доларів за кредити на його ім'я. Останньою краплею став кредит на 12,5 мільйона доларів готівкою, організований в 2014 році його адвокатом Джейком Блумом, який отримав десять відсотків від суми.

У відповідь TMG звинуватила Деппа в розтраті власних коштів на речі, які він не міг собі дозволити. Наприклад, до списку потрапили 14 будинків за 75 мільйонів доларів, три мільйони за постріл прахом Хантера Томпсона з гармати в небо і сім тисяч за диван для дочки зі знімального майданчика «Родини Кардашян». Також TMG стверджує, що актор купив 70 гітар, 200 картин і 45 автомобілів класу люкс, а ще 200 тисяч на місяць він витрачає на приватні перельоти.

У серпні 2016 року Джонні виплатив ще сім мільйонів доларів своїй колишній дружині Ембер Херд, яка звинуватила його в домашньому насильстві і побоях. Пара підписала угоду про нерозголошення.

Адвокати TMG у відповідь заявляють, що за 30 років роботи компанії жоден колишній або поточний клієнт не поскаржився на роботу фірми, крім Джонні Деппа, який продовжує поширювати брехню про компанію.

Сам Депп вважає, що не варто настільки довіряти своїм колишнім бізнес-партнерам.

Після судових розглядів Депп хоче адаптувати і зрежисувати книгу про чоловіка, який втратив дружину і все, що у нього було, тому йде у будинок для людей похилого віку, хоча йому лише трохи більше 40 років. За словами актора, книга називається Happier Days («Щасливі дні»).

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»