ТЕЛЕКРИТИКА

Анджеліна Джолі розсердилася на пресу, а Бред Пітт залишився без дівчини-професора

Дуся

Після того як стали відомі деякі деталі судового засідання в питанні опіки над дітьми зоряного сімейства, голлівудська актриса зробила офіційну заяву з приводу свого розлучення і накинулася на пресу з обвинуваченнями.


Джолі вважає, що ЗМІ, поширюючи інформацію про її розлучення з Бредом Піттом, перекручують факти і створюють помилкову цілісну картину заради хайпа.
Дуся

Джоли, подвинься: суд стал на сторону Брэда Питта в вопросе опеки над детьми

«З самого початку Анджеліна була сконцентрована на здоров'ї та інтересах дітей, тому особливо важливо було провести останнє судове засідання у приватному порядку, – повідомляє представник актриси. – Сумно, що хтось з егоїстичних міркувань злив у пресу вибіркові частини протоколу засідання і створив неточну і неправильну картину».

Йдеться про документ, в якому суддя попереджає, що Джолі може втратити своїх дітей, якщо не вживе заходів, щоб поліпшити свої відносини з їхнім батьком.

«Цей витік, який вводить в оману, не відповідає інтересам дітей», – наголошується в заяві.

Однак перемога на судовому терені ніяк не допоможе Пітту в його самоті. Західна преса повідомляє, що у актора не склалися стосунки з професором Массачусетського технологічного інституту Нері Оксман. Більш того, жінка нібито вже знайшла акторові заміну в особі 52-річного американського мільярдера – фінансиста Білла Екмана.

Білл у вільний час дуже любить грати в теніс. Минулого вік-енду він взяв участь в одному з аматорських турнірів. Як повідомляє інсайдер, Нері сиділа на трибуні уболівальників, а після гри разом з Екманом була помічена на вечірці. У 2016 році Білл Екман розлучився з дружиною, у нього троє дітей.

Статті до теми

Главное в разделе

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Популярное на ТелекритикеДуся

Анастасію Приходько перевдягли в хлопчика заради «Секретного фронту»

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Суспільство

Що не так із серіалом «Марк+Наталка»?