ТЕЛЕКРИТИКА

Актори студії «Квартал 95» розповіли, як під час гастрольного туру підтримували бійців АТО та їх сім’ї

Дуся
Днями акторський склад студії «Квартал 95» повернувся з двотижневого гастрольного туру по містах України. Нову програму «квартальщиків» змогли побачити близько 30 тисяч глядачів в дев'яти містах країни. Крім концертів актори практично кожного дня заїжджали до військових частин, де зустрічалися з захисниками нашої Батьківщини та їх сім'ями.

Фото: тут і далі – прес-служба студії «Квартал 95»

Подробицями цих зустрічей поділився відомий волонтер Юрій Тира, який віднедавна не любить, щоб його так називали. Під час гастролей колективу Тира завжди намагається бути поруч і підказує, в яких частинах «Квартал» чекають особливо: «У різних частинах глядачі запитують про різне, але завжди повторюється одне й те саме питання: «Чи планує Зеленський йти в президенти?» На це Володимир відповідає приблизно так: «Краще займатися тим, що найкраще виходить». Та й самі хлопці з «Кварталу» не готові до того, що Володимир піде в політику».

За словами Юрія, крім спілкування з публікою актори в особистому спілкуванні дізнаються, чим можуть допомогти бійцям, і завжди відгукуються на прохання. Наприклад, зовсім недавно студія «Квартал 95» та Юрій Тира передали в зону АТО автомобіль швидкої допомоги з іменним знаком «Квартал 95», який на сьогоднішній день вже врятував сотні життів. «Ця «швидка» й досі на ходу, що, звичайно, не може не радувати, – каже Юрій. – До речі, імена автомобілів «кварталівці» придумують самі. Наприклад, від Юзіка на фронт поїхав Сірник, від Саші Пікалова – Елвіс, а від Бориса Шефіра – «мерседес» на прізвисько Феррі. До речі, це авто теж досі на ходу, в районі Пісок» .

http://images.telekritika.ua/cb067f8dcb561090da1581d675acacee.jpg;Kvartal v ture4.jpg,http://images.telekritika.ua/4b8c41fd600d86910d2a7646ae63313f.jpg;Kvartal v ture5.jpg,http://images.telekritika.ua/2a17b205311ea0eaffc0ec070d196b46.jpg;Kvartal v ture6.jpg
Також Юрій розповів: коли він говорить бійцям, що до них приїде в гості «Квартал», багато хто не може повірити і перепитують, чи не розігрують їх. Зазвичай бійці просять підписати їм військові квитки і навіть паспорти, а ось серед подарунків лідирують шеврони, причому іноді дуже рідкісні та унікальні. «Безумовно, на таких зустрічах ніхто не стримує сліз, – каже Тира. – Сам був свідком того, як один спецназівець зняв свій шеврон і подарував Сашкові Пікалову. А ще на все життя запам'ятаю головну фразу цієї поїздки, яку сказав хлопець років 20 після спілкування зі своїми кумирами: «Ви знаєте, мені через кілька днів туди, на війну... Але мені тепер не так сумно і не так страшно вмирати, коли мені подарували таку можливість поспілкуватися з людьми, які є гордістю нашої країни...»
http://images.telekritika.ua/48fd5a2256abe51be45b9ad76cf3d6ef.jpg;Kvartal v ture10.jpg,http://images.telekritika.ua/93ffd392971f12edb89438702af546c1.jpg;Kvartal v ture13.jpg,http://images.telekritika.ua/7e25b656b446292470d8185da7a4d7ed.jpg;Kvartal v ture14.jpg
Підбиваючи підсумки чергових гастролей, колектив студії «Квартал 95» побував в 95-й десантно-штурмовій бригаді (Житомир), на полігоні під Рівним 128-ї механізованої бригади, відвідав Яворівський полігон і 355-й полк, Тернопільський 44-й окремий артилерійський полк, а також 80-у бригаду ВДВ в Чернівцях. У планах також була поїздка в гості до Восьмого полку спецназу (Хмельницький), але через загибель бійця Олександра Бойка зустріч скасували. У підсумку тур закінчився відвідуванням Вінницького військового госпіталю.

До слова, не дивлячись на те, що наступного дня в Києві вже стартували зйомки серіалу «Слуга народу 2», Олександр Пікалов викроїв добу зі свого напруженого графіка, щоб доставити на фронт бійцям ще один автомобіль. А по дорозі він разом з Юрієм Тирою привітав від всієї студії 25-й батальйон «Київська Русь» з триріччям і заїхав в гості до бійців 54-ї окремої механізованої бригади.

Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Дуся

Через непристойне фото британських молодят сотням пар доведеться міняти весільні плани

Дуся

Хакери знову показали інтимні світлини Ріанни

Популярное на ТелекритикеДуся

Через непристойне фото британських молодят сотням пар доведеться міняти весільні плани

Культура

10 фільмів, які вплинули на режисера Марину Степанську

Дуся

Лідера групи KISS вигнали з телеканалу і назавжди заборонили там з`являтися

Дуся

Хакери знову показали інтимні світлини Ріанни