ТЕЛЕКРИТИКА

Актори студії «Квартал 95» розповіли, як під час гастрольного туру підтримували бійців АТО та їх сім’ї

Дуся
Днями акторський склад студії «Квартал 95» повернувся з двотижневого гастрольного туру по містах України. Нову програму «квартальщиків» змогли побачити близько 30 тисяч глядачів в дев'яти містах країни. Крім концертів актори практично кожного дня заїжджали до військових частин, де зустрічалися з захисниками нашої Батьківщини та їх сім'ями.

Фото: тут і далі – прес-служба студії «Квартал 95»

Подробицями цих зустрічей поділився відомий волонтер Юрій Тира, який віднедавна не любить, щоб його так називали. Під час гастролей колективу Тира завжди намагається бути поруч і підказує, в яких частинах «Квартал» чекають особливо: «У різних частинах глядачі запитують про різне, але завжди повторюється одне й те саме питання: «Чи планує Зеленський йти в президенти?» На це Володимир відповідає приблизно так: «Краще займатися тим, що найкраще виходить». Та й самі хлопці з «Кварталу» не готові до того, що Володимир піде в політику».

За словами Юрія, крім спілкування з публікою актори в особистому спілкуванні дізнаються, чим можуть допомогти бійцям, і завжди відгукуються на прохання. Наприклад, зовсім недавно студія «Квартал 95» та Юрій Тира передали в зону АТО автомобіль швидкої допомоги з іменним знаком «Квартал 95», який на сьогоднішній день вже врятував сотні життів. «Ця «швидка» й досі на ходу, що, звичайно, не може не радувати, – каже Юрій. – До речі, імена автомобілів «кварталівці» придумують самі. Наприклад, від Юзіка на фронт поїхав Сірник, від Саші Пікалова – Елвіс, а від Бориса Шефіра – «мерседес» на прізвисько Феррі. До речі, це авто теж досі на ходу, в районі Пісок» .

http://images.telekritika.ua/cb067f8dcb561090da1581d675acacee.jpg;Kvartal v ture4.jpg,http://images.telekritika.ua/4b8c41fd600d86910d2a7646ae63313f.jpg;Kvartal v ture5.jpg,http://images.telekritika.ua/2a17b205311ea0eaffc0ec070d196b46.jpg;Kvartal v ture6.jpg
Також Юрій розповів: коли він говорить бійцям, що до них приїде в гості «Квартал», багато хто не може повірити і перепитують, чи не розігрують їх. Зазвичай бійці просять підписати їм військові квитки і навіть паспорти, а ось серед подарунків лідирують шеврони, причому іноді дуже рідкісні та унікальні. «Безумовно, на таких зустрічах ніхто не стримує сліз, – каже Тира. – Сам був свідком того, як один спецназівець зняв свій шеврон і подарував Сашкові Пікалову. А ще на все життя запам'ятаю головну фразу цієї поїздки, яку сказав хлопець років 20 після спілкування зі своїми кумирами: «Ви знаєте, мені через кілька днів туди, на війну... Але мені тепер не так сумно і не так страшно вмирати, коли мені подарували таку можливість поспілкуватися з людьми, які є гордістю нашої країни...»
http://images.telekritika.ua/48fd5a2256abe51be45b9ad76cf3d6ef.jpg;Kvartal v ture10.jpg,http://images.telekritika.ua/93ffd392971f12edb89438702af546c1.jpg;Kvartal v ture13.jpg,http://images.telekritika.ua/7e25b656b446292470d8185da7a4d7ed.jpg;Kvartal v ture14.jpg
Підбиваючи підсумки чергових гастролей, колектив студії «Квартал 95» побував в 95-й десантно-штурмовій бригаді (Житомир), на полігоні під Рівним 128-ї механізованої бригади, відвідав Яворівський полігон і 355-й полк, Тернопільський 44-й окремий артилерійський полк, а також 80-у бригаду ВДВ в Чернівцях. У планах також була поїздка в гості до Восьмого полку спецназу (Хмельницький), але через загибель бійця Олександра Бойка зустріч скасували. У підсумку тур закінчився відвідуванням Вінницького військового госпіталю.

До слова, не дивлячись на те, що наступного дня в Києві вже стартували зйомки серіалу «Слуга народу 2», Олександр Пікалов викроїв добу зі свого напруженого графіка, щоб доставити на фронт бійцям ще один автомобіль. А по дорозі він разом з Юрієм Тирою привітав від всієї студії 25-й батальйон «Київська Русь» з триріччям і заїхав в гості до бійців 54-ї окремої механізованої бригади.

Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Популярное на ТелекритикеДуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Культура

Феномен «Охоронця»: як нехитрий серіал побив рейтинговий рекорд

Суспільство

Два життя Володимира Манька: чому Адміністрація президента погрожує журналістові розправою