ТЕЛЕКРИТИКА

Голова Дніпропетровської облради Євген Удод вибачився за "хохлів" в його газеті

Критичні дописи в Інтернеті, в тому числі на "Дусі", викликали резонанс і призвели до вибачень високопосадовця.


Критичні дописи Інтернет-блогера викликали резонанс й призвели до вибачень високопосадовця

Нагадаю,  кричуще неподобство сталося у дочірньому виданні Дніпропетровської облради - газеті «Зоря-город»  № 33/22 (422/22) від 14 серпня 2013 р. На останній 16 сторінці в кросворді, який чомусь було названо «естонським», (на яких, до речі, підставах? Нічогісінько естонського там немає) в питанні № 18 по вертикалі читаємо: «Столица хохлов». І нижче, під кросвордом у тексті, що догори дригом, під тим же вісімнадцятим номером відповідь - «Киев».

Зоря

Своє обурення з приводу образи національної честі й гідності українців та ще й напередодні державного свята Незалежності, я висловив редакції газети й зажадав вибачень. Розмістив свій матеріал з цього приводу у блогах на "Кореспонденті", "Дусі" та "Politiko", а також надіслав текст до низки прес-служб державних установ, зокрема облради, віце-прем'єру Вілкулу, у профільний Комітет ВР. Поділився дописом у мережі Facebook з іншими блогерами, народними депутатами, однодумцями.

А ще закликав всіх національно-свідомих українців зателефонувати до редакції "Зорі" за вказаним у статті номером телефону.

І от результат:

Евгений Удод извинился за бестактность в газете «Заря»


 
Сегодня, 11:37 

Источник: ИА «Телетайп»

14 августа этого года газета «Заря-город» на своих страницах допустила досадную небрежность - в кроссворде, в ячейке № 18 по вертикали был вопрос: «Столица хохлов». В ответах указано - «Киев».

«Как украинец, как гражданин, как патриот, как председатель областного совета и просто как человек я был возмущен этим вопиющим фактом!

Областная газета равно несет ответственность не только за материалы, их высокое качество и корректность, а и за развлекательную страницу, где публикуются кроссворды, анекдоты. Ответственные за номер должны внимательно вычитывать все тексты до последней буквы!

Увидев этот кроссворд, я почувствовал себя оскорбленным вместе со всеми украинцами. В солидной газете таких досадных ошибок, такого безобразия допускать нельзя!

После разговора с руководителем издания, было проведено внутреннее расследование, все виновные выявлены и наказаны. Больше такого в газете «Заря» не повторится.

Очень жаль, что этот инцидент произошел накануне Дня Независимости Украины. Желаю, чтобы никакие проблемы, никакие неприятности не сломили наш национальный дух, нашу веру в лучшее, на уменьшили, а только увеличивали любовь к нашей независимой страны! Приветствую всех днепропетровчан, всех украинцев с нашим национальным праздником!»,- сказал Евгений Удод.

Вважаю це в тому числі і своєю (вибачайте, якщо можете, за нескромність) заслугою, а також ВСІХ, хто мене підтримав. Журналістика має бути дієвою і служити на благо суспільства. І цей випадок - яскравий тому приклад. Так МИ, українські патріоти, зустріли свята Національного прапора та Незалежності.

Причому, звертаю увагу на те, що саме неподобство сталося 14 серпня, а вибачення за нього були принесені наступного дня після того, як я розвів бурхливу Інтернет-діяльність. Це неспростовний доказ недаремності зусиль, докладених автором блогу та його команди підтримки.

Залишається тільки, аби Євген Удод вибачився за непомірну кількість матеріалів про себе улюбленого в тій же "Зорі" та інших регіональник ЗМІ - як друкованих, так і електронних. А також за відсутність політичного плюралізму і права на критику президента-рецидивіста й партії регіонів.

Щоправда, я ще вимагав негайної відставки головреда офіційного друкованого органу облради Ксенії Зайцевою разом зі всією редколегією, включно з головою наглядової ради видання Сергієм Чернявським. Сподіваюся, і ця вимога буде колись виконана.

Читай також:

Газета Дніпропетровської обласної ради "Зоря" назвала Київ... "столицей хохлов"

Як дніпропетровська «Зоря» городян «киданула»

Губернатор Вілкул - ..."золоте дівча" Дніпропетровщини? Газета облради представила читачам голову ОДА в новій якості

Голова ОДА Олександр Вілкул - зірка дніпропетровського телеефіру!

«Вілкул» - молоде ігристе старого розливу

Олександр Вілкул - совковий русифікатор-українофоб, узурпатор і нарцис

Главное в разделе

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Новим актором «Школи» став популярний блогер

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Бізнес

Усе, що потрібно знати про новий сезон проекту «Танці з зірками»

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Новим актором «Школи» став популярний блогер