ТЕЛЕКРИТИКА

Завтра вийде продовження скандального серіалу «13 причин чому»

Культура

Netflix засвоїла уроки, надані реакцією на 1 сезон шоу, і обіцяє уважніше поставитися до проблеми підліткових самогубств.


18 травня на Netflix вийде 2 сезон популярного серіалу «13 причин чому», знятого за однойменним бестселером Джея Ешера. Сюжет шоу розповідає про наслідки суїциду школярки Ханни Бейкер, яка, як виявилося, описала причини свого вчинку в форматі аудіощоденника.

Прем'єра 1 сезону викликала обурення у багатьох глядачів і критиків, оскільки, за відвертого зображення буллінгу, сексуального насильства і вживання наркотиків у підлітковому середовищі, шоу не висвітлило потенційні способи уникнення трагедії. Деякі журналісти вважають, що через це «13 причин чому» може навіть спровокувати реальні самогубства.

_

_

Для того, щоб захистити себе від аналогічних звинувачень, Netflix змусила зірок шоу, зокрема й виконавицю ролі Ханни (Кетрін Ленгфорд) публічно попередити глядачів про характер серіалу і закликати всіх, хто відчуває психологічні проблеми, звертатися за професійною допомогою. На сайті «13 причин чому» з'явилися посилання на гарячі лінії психологічної підтримки. «Якщо ви самі зіткнулися з такими проблемами (як буллінг, тривожність, депресія, наркотики. – Ред.), то цей серіал може вам не підійти або вам варто дивитися його зі старшою людиною, якій ви довіряєте».

Напередодні стало відомо, що Netflix планує цього року інвестувати в контент власного виробництва близько $8 млрд.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Феномен «Охоронця»: як нехитрий серіал побив рейтинговий рекорд

Культура

Карпатсько-голлівудський екшн «Захар Беркут» вийде на екрани через рік

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах