ТЕЛЕКРИТИКА

Завтра телеканал «Україна» покаже ліричну комедію з Ольгою Сумською

Культура

19 травня на каналі «Україна» відбудеться прем'єра 4-серійного фільму «Помилковий лист». Глядачі дізнаються, яку низку подій може запустити неправильно введена електронна адреса.


У комедії Ігоря Забари мова піде про працівників великого архітектурного агентства. На шляху молодої і талановитої Анни до посади старшого архітектора стоїть її начальниця-фурія Світлана. Від вічних причіпок на адресу підлеглої Світлану не відволікає навіть власне прийдешнє весілля.

Однак стається так, що одного разу, написавши листа своєму невірному колишньому, Аня робить помилку в електронній адресі та ненавмисно надсилає послання нареченому начальниці – композиторові на ім'я Павло.

_

Фото: прес-служба телеканалу «Україна»

Ролі в цій сучасної комедії помилок виконали Єлизавета Фалей, Дар'я Трегубова, Ольга Сумська, Олександр Ведменський і Євгенія М'якенька. Виробництво фільму на замовлення телеканалу «Україна» здійснювала компанія Mamas Film Production. Зі слів режисера, на майданчику не все було просто: на основний локації в Пущі-Водиці просто в будинок влетів знімальний коптер. Незважаючи на це, весь відзнятий матеріал був врятований, та й кадри, як запевняє Забара, вийшли красивими.

Так це чи ні, дізнаємося в суботу, 19 травня. 

Нагадаємо, що скоро канал «2+2» почне показ всіх 8 сезонів серіалу «Касл».

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

3 головні іноземні фільми Одеського кінофестивалю

Культура

Як Голлівуд зруйнує цивілізацію

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Голосування: обираємо найкращий ролик про перехід на «цифру»

Дуся

Маша Єфросиніна прийняла естафетну паличку «Танців з зірками»

Культура

Мінус Меган, плюс Кетрін: чого чекати від 8 сезону «Форс-мажорів»

Культура

3 головні іноземні фільми Одеського кінофестивалю