ТЕЛЕКРИТИКА

Зірка «Школи» зіграла сироту в новому серіалі на «1+1»

Культура

Сьогодні о 20:15 на телеканалі «1+1» відбудеться прем'єра чотирисерійної мелодрами «Родинні зв'язки». Цікаво, що на роль у цьому проекті актриса «Школи» Ірина Кудашова потрапила, самостійно записавши відеопроби.


«Коли мене покликали на проби в проект "Родинні зв'язки", я перебувала на навчанні в університеті й не могла приїхати особисто, тому записала самопроби: відео, в якому коротко розповідаю про себе і читаю монолог», – пояснює актриса. Вона додає, що була рада попрацювати на знімальному майданчику з Сергієм Фроловим – зіркою «Таємного щоденника Сімони Петлюри» і одним зі своїх улюблених акторів.

_

Фото: прес-служба «1+1»

Деякі сцени «Родинні зв'язків» знімалися біля справжнього дитбудинку, і його вихованці, які грали в масовці, впізнавали Ірину і запитували її, коли почнеться новий сезон «Школи».

_

Фото: прес-служба «1+1»

Героїня Ірини на ім'я Світлана – вихованка дитячого будинку, якою у власних цілях маніпулюють дорослі. Головна героїня серіалу – Марія – рятує юну підопічну, тому що сама виросла в аналогічних обставинах.

_

Фото: прес-служба «1+1»

Виробництво «Родинних зв'язків» здійснювала компанія Star Media. Мелодрама знята за сценарієм Ірен Роздобудько режисером Володимиром Харченком-Куликовським. Ролі виконали Ольга Арнтгольц, Аліса Лукшина, Ольга Когут, Данило Мірешкін та інші.

Прем'єра новинки відбудеться 2 листопада о 20:15 на каналі «1+1».

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Володимир Войтенко став головою правління Української кіноакадемії

Культура

Стартували зйомки другої частини кінокомедії «Свінгери»

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»