ТЕЛЕКРИТИКА

Усіх не переб’єш: зірка «Ходячих мерців» зніметься ще в трьох фільмах франшизи

Культура

Серіал AMC «Ходячі мерці» з року в рік потрапляє до списків шоу, які час закривати. Критики вже вичерпали метафори, які порівнюють саму програму із зомбі, що похмуро плетуться з сезону в сезон.


Але наші муки ще не скінчилися: Ендрю Лінкольн, який вже 8 років грає Ріка Граймса, продовжить виживати в світі «Ходячих» і за межами серіалу – у фільмах франшизи, яких поки заплановано три. Виробництво картин розпочнеться в 2019 році.

«Ми почнемо з продовження історії Ріка Граймса, але крім неї є ще безліч незвіданих світів "Ходячих мерців" і старих героїв серіалу, не кажучи вже про нові обличчя», – розповідає Скотт Гімпл, що відповідає за контент у The Walking Dead.

Обережно, спойлери до 9 сезону серіалу. «Такий хід зроблений після того, як Граймса серйозно поранили в минулому епізоді шоу, нова серія якого мала стати лебединою піснею "Ходячих мерців"», – пише Variety, який безсоромно прописав в url своєї новини «рік-граймс-мертвий», при цьому пояснивши в заголовку, що він лише «йде за обрій». (Персонаж виживає, але його супутники цього не знають.) Однак піти за обрій ветеранові франшизи все-таки необхідно: поточний 9 сезон – останній в його контракті; хоча не виключено, що повнометражні фільми, в які він перейде, в результаті стануть такою ж «довгограйкою», як і сам серіал.

Культура

7 криминальных сериалов ноября, которые нельзя пропустить

Нагадаємо, 2 листопада відбулася прем'єра фінального сезону  «Карткового будиночка». Серед критиків, які отримали допрем'єрний доступ до новинки, думки розділилися. 

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Володимир Войтенко став головою правління Української кіноакадемії

Культура

Стартували зйомки другої частини кінокомедії «Свінгери»

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»