ТЕЛЕКРИТИКА

Ворожнеча з серіалом «Ворожнеча»: 101-річна зірка Голлівуду перелічила претензії

Культура

Ні, ну ви бачили, що вони роблять – замінили «дракониху» на «сучку»! 101-річна зірка «Віднесених вітром» незадоволена тим, якою її зобразили в драмі FX.


«Творці серіалу "Ворожнеча" використали мене без моєї згоди і вклали в мої уста неправильні слова – у тому числі "сучка", публічно сказане на адресу моєї сестри», – пише Олівія де Хевілленд редакції The Guardian.

З її слів, таку лексику вона не вживала. І взагалі, творці серіалу багато в чому перебрехали факти про стосунки двох сестер. «Шоу змушує глядача повірити, що я говорила і вела себе таким чином. Мені це не байдуже, тому що, якщо чиїсь права можуть ось так порушуватися, то що вже казати про права менш захищених людей», – вважає де Хевілленд.

Общество

Ода беззаботной жизни: в чем секрет самого популярного сериала 2018 года «Это мы»

Як відомо, раніше актриса подала до суду на продюсерів «Ворожнечі». Творці серіалу, в якому роль Олівії виконала Кетрін Зета-Джонс, не визнають свою провину. На їхню думку, для зйомок не потрібно було згоди де Хевілленд, оскільки закон захищає твори мистецтва, створювані в інтересах суспільства. Багатьох глядачів обурили претензії актриси: на їхню думку, така цензура позбавить суспільство фільмів, де показані реальні пристрасті реальних людей – таких як «Я, Тоня».

Як відомо, Олівія де Хевілленд усе життя ворогувала зі своєю сестрою Джоан Фонтейн, улюбленицею Альфреда Хічкока. Перший сезон серіалу, проте, оповідав переважно про знамените суперництво двох інших актрис, Джоан Кроуфорд і Бетт Девіс. Другий сезон, який FX планує випустити в 2018 році, порушить ще вибухонебезпечнішу тему – стосунки принца Чарльза і принцеси Діани.

Фото: Кетрін Зета-Джонс у ролі де Хевілленд

Главное в разделе

Культура

«Нелюбов» як діагноз, несумісний з життям

Культура

Що потрібно знати про 2 сезон «Світу Дикого Заходу»

Популярное на ТелекритикеДуся

«Оля більше не кінчена»: «Новий канал» розкрив секрет несподіваних візитів телеведучої до хейтерів

Дуся

Для нового фільму Шарліз Терон набрала 20 кілограмів і впала в депресію

Культура

«Нелюбов» як діагноз, несумісний з життям

Дуся

«Хто-небудь, принесіть Олі кошик з мізками»: Фреймут знову прогнівила мережу