ТЕЛЕКРИТИКА

Вижити в неділю: чому шанувальники «Ходячих мерців» чекають 15 квітня

Культура

Нечасто фанатам будь-якої франшизи випадає такий сюрприз, який канал AMC піднесе глядачам серіалу «Ходячі мерці» і його приквела – «Бійтеся ходячих мерців».


AMC оголосила 15 квітня «Неділею виживання» (Survival Sunday – термін з Англійської прем'єр-ліги, що означає день, на який одночасно припаають всі матчі тижня). Справа в тому, що цієї неділі одночасно закінчується 8 сезон «Ходячих мерців» і стартує 4 сезон його серіалу-побратима – «Бійтеся живих мерців». На честь цього канал навіть випустив трейлер-кросовер:

_

_

У новому сезоні персонаж Морган Джонс (Ленні Джеймс) перейде зі всесвіту «Живих мерців» у світ приквела. Нам покажуть життя Медісон Кларк (Кім Дікенс) і її сім'ї крізь очі цього новачка. Щодо майбутнього сім'ї, то особливо райдужних перспектив творці шоу не обіцяють. «На них чекає боротьба один за одного, один проти одного і проти легіону мерців. [...] Попереду – тьма та світло, страх і благодать, серед яких герої, воїни і боягузи зійдуться на порозі нової реальності».

Офіційні синопсиси AMC усе більше нагадують біблійні пророцтва, але всі ці туманні натяки навряд чи відіб'ють у глядачів бажання провести «Неділю виживання» в звичній компанії. Хоча рейтинг минулих серій «Бійся ходячих мерців» і просів майже на 2 млн глядачів (те ж саме можна сказати і про рейтинги «материнського» серіалу), розлучатися з ними канал не має наміру.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Феномен «Охоронця»: як нехитрий серіал побив рейтинговий рекорд

Культура

Карпатсько-голлівудський екшн «Захар Беркут» вийде на екрани через рік

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах