ТЕЛЕКРИТИКА

Вийшов перший трейлер фільму за мотивами роману Жадана «Ворошиловград»

Культура

Перший трейлер уже в мережі, а до самої прем'єри «Дикого поля» (як назвали фільм автори, що мабуть, не знають про існування однойменної стрічки Михайла Калатозішвілі) залишилося якихось чотири місяці.


Перший трейлер знайомить із головними героями історії, дія якої розгортається в 2010 році в Старобільську (Луганська область) – Германом (Олег Москаленко), Пастором (Олексій Горбунов), Кочею (Володимир Ямненко), Травмою (Георгій Поволоцький) і Ольгою (Руслана Хазіпова). З цього моменту почнеться напружена, небезпечна й іронічна подорож Германа, а разом з ним і глядачів, на схід України. Також у трейлері заявлений основний конфлікт фільму і представлений новий герой – барвистий і сонячний Донбас.

_

_

«Ми знімали в неймовірно красивих місцях, і я радий, що наш оператор Сергій Михальчук зміг передати на екрані барвисте і точне зображення Донбасу, саме такого Донбасу і сходу України, яким його описував Сергій Жадан у книзі, і такого, яким люблю його я і яким його мало хто бачив», – зазначає режисер фільму Ярослав Лодигін.

Нагадаємо, проект «Дике поле» став переможцем дев'ятого конкурсного відбору кінопроектів Державного агентства України з питань кіно, отримавши підтримку в розмірі 15,49 мільйона гривень. Основні зйомки фільму відбулися влітку 2017 року в Старобільську (Луганська область), частину сцен було знято в Києві. Дистриб'ютор стрічки в Україні – кінокомпанія ММД. 

Генеральним медіапартнером «Дикого поля», яке створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виступає телеканал «Україна».

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Феномен «Охоронця»: як нехитрий серіал побив рейтинговий рекорд

Культура

Карпатсько-голлівудський екшн «Захар Беркут» вийде на екрани через рік

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Культура

Феномен «Охоронця»: як нехитрий серіал побив рейтинговий рекорд