ТЕЛЕКРИТИКА

Україна та Корея створять фантастичний мультсеріал

Культура

«Укранімафільм» і корейська студія AB Media Co спільно створять анімаційний серіал Smart Babies про дітей, що живуть у майбутньому, вартість якого сягає кількох мільйонів доларів. Точна сума не називається, але повідомляється, що фінансування Україна і Корея розділять порівну.

"Підписання меморандуму з корейською студією дасть нам можливість створити крутий сучасний продукт, який так потрібен нашим дітям", каже в. о. генерального продюсера-директора «Укранімафільму» Дмитро Лісенбарт. З його слів, мультфільм вийде вже наступного року.

Ідея і концепція серіалу – українські (їхні автори – сам Лісенбарт і сценарист Назар Житкевич), а виробництво і дистрибуція будуть спільними. Проект буде адаптований для корейського, українського та міжнародного ринків. "Персонажі і стилістика цього анімаційного серіалу свіжі, унікальні і зовсім не схожі на корейські. Тому ми вважаємо, що серіал буде успішним як на ринку Кореї, так і на світових ринках", – зазначає виконавчий директор AB Media Co Кельвін Лі.

Дуся

Дмитрий Лисенбарт: Сейчас я – единственный сотрудник «Укранимафильма»

У Smart Babies буде 54 п'ятихвилинних серій. Серіал розрахований на дітей від трьох до п'яти років, які, подивившись його, зможуть дізнатися, наприклад, про те, що таке енергія вітру і сонця, як працює інтернет, чому потрібно вчитися тощо.

Для реалізації проекту Smart Babies українська студія ініціювала підписання міждержавної угоди між урядами Кореї і України про спільне кіновиробництво. Очікується, що вона відкриє двері в Азію всім українським виробникам і дасть поштовх до розвитку галузі, а «Укранімафільм» стане першою в країні, яка реалізує спільне виробництво дитячого серіалу з корейськими партнерами.

Фото: Прес-служба «Укранімафільму»

Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Культура

Сучасне патріотичне кіно: що дивитися?

Культура

Покупець не відмовилася від порізаної картини Бенксі

Популярное на ТелекритикеДуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс