ТЕЛЕКРИТИКА

У США нарешті з’явився свій Юрій Лоза – і звуть його Квінсі Джонс

Культура

Автор легендарного хіта «Плот» і книжки анекдотів під назвою «Навчу писати хіти» Юрій Лоза прославився тотальним невдоволенням групами The Beatles, The Rolling Stones і Led Zeppelin. Суспільство з обуренням сприйняло його оцінку легендарних колективів. Однак Юрій Лоза, напевно, і уявити не міг, що за океаном у нього є відданий шанувальник і послідовник – сам Квінсі Джонс!


В інтерв'ю журналу New York легендарний продюсер, композитор і трубач Квінсі Джонс поділився своїми враженнями про перший виступ групи The Beatles. Слід зазначити, що, на відміну від Юрія Лози, Квінсі Джонс виразів не обирав.

«Вони були найгіршими музикантами у світі. Це були м***ки, які не вміють грати, а Пол Маккартні – це найгірший басист, якого я коли-небудь чув», – розповідає 84-річний Джонс.

Найбільше з ліверпульської четвірки дісталося Рінго Стару. «Рінго Стар? Навіть не питайте про це», – сказав Джонс, який брав участь у аранжуваннях для сольного альбому Рінго Стара Sentimental Journey в 1970 році. 

«Рінго знадобилося три години для того, щоб записати чотиритактову фігню. Він взагалі не розумів, що робити. Ми йому сказали: "Чувак, чому б тобі не випити пивка з лаймом і пирогом і півгодинки розслабитися?". Поки його не було, ми покликали джазового барабанщика Ронні Веррелла, щоб він швиденько все записав. Рінго повернувся і сказав: "Джордж (Джордж Мартін, продюсер The Beatles, – ред.), можеш ще раз поставити мій дубль?" Джордж поставив, і Рінго сказав: "Цей дубль звучить непогано". "Звичайно непогано, м***ак, адже це не ти його записував", – сказав я. Проте він чудовий хлоп». 

Також Джонс пройшовся по Майклові Джексону, розповівши, що той «вкрав у інших музикантів купу музики і не заплатив їм». Крім цього, Квінсі заявив, що знає, хто вбив Джона Кеннеді, і похвалив ноги Іванки Трамп.

«У неї найприголомшливіші ноги, які я бачив у своєму житті. Однак татусь – повний ідіот», – заявив Квінсі Джонс. 

_

_

Квінсі Джонс – легендарний продюсер, який працював з такими артистами, як Френк Сінатра, Майкл Джексон, Майлз Девіс і U2. Він є володарем 28 статуеток «Греммі», зокрема премії «Нагорода музикантові-легенді» як один із найвпливовіших музикантів світу.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Культура

5 причин подивитися першу документальну стрічку про Кузьму Скрябіна

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше