ТЕЛЕКРИТИКА

У США нарешті з’явився свій Юрій Лоза – і звуть його Квінсі Джонс

Культура

Автор легендарного хіта «Плот» і книжки анекдотів під назвою «Навчу писати хіти» Юрій Лоза прославився тотальним невдоволенням групами The Beatles, The Rolling Stones і Led Zeppelin. Суспільство з обуренням сприйняло його оцінку легендарних колективів. Однак Юрій Лоза, напевно, і уявити не міг, що за океаном у нього є відданий шанувальник і послідовник – сам Квінсі Джонс!


В інтерв'ю журналу New York легендарний продюсер, композитор і трубач Квінсі Джонс поділився своїми враженнями про перший виступ групи The Beatles. Слід зазначити, що, на відміну від Юрія Лози, Квінсі Джонс виразів не обирав.

«Вони були найгіршими музикантами у світі. Це були м***ки, які не вміють грати, а Пол Маккартні – це найгірший басист, якого я коли-небудь чув», – розповідає 84-річний Джонс.

Найбільше з ліверпульської четвірки дісталося Рінго Стару. «Рінго Стар? Навіть не питайте про це», – сказав Джонс, який брав участь у аранжуваннях для сольного альбому Рінго Стара Sentimental Journey в 1970 році. 

«Рінго знадобилося три години для того, щоб записати чотиритактову фігню. Він взагалі не розумів, що робити. Ми йому сказали: "Чувак, чому б тобі не випити пивка з лаймом і пирогом і півгодинки розслабитися?". Поки його не було, ми покликали джазового барабанщика Ронні Веррелла, щоб він швиденько все записав. Рінго повернувся і сказав: "Джордж (Джордж Мартін, продюсер The Beatles, – ред.), можеш ще раз поставити мій дубль?" Джордж поставив, і Рінго сказав: "Цей дубль звучить непогано". "Звичайно непогано, м***ак, адже це не ти його записував", – сказав я. Проте він чудовий хлоп». 

Також Джонс пройшовся по Майклові Джексону, розповівши, що той «вкрав у інших музикантів купу музики і не заплатив їм». Крім цього, Квінсі заявив, що знає, хто вбив Джона Кеннеді, і похвалив ноги Іванки Трамп.

«У неї найприголомшливіші ноги, які я бачив у своєму житті. Однак татусь – повний ідіот», – заявив Квінсі Джонс. 

_

_

Квінсі Джонс – легендарний продюсер, який працював з такими артистами, як Френк Сінатра, Майкл Джексон, Майлз Девіс і U2. Він є володарем 28 статуеток «Греммі», зокрема премії «Нагорода музикантові-легенді» як один із найвпливовіших музикантів світу.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Стартували зйомки другої частини кінокомедії «Свінгери»

Культура

Володимир Войтенко став головою правління Української кіноакадемії

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»