ТЕЛЕКРИТИКА

«Цвет нации»: Парфьонов несподівано виклав у мережу авторський фільм

Культура

На своєму YouTube-каналі Parfenon Леонід Парфьонов опублікував повну версію власного фільму «Цвіт нації» про російського фотографа Сергія Прокудіна-Горського.


Документальна стрічка журналіста розповідає про винахідника і піонера кольорової фотографії в Росії. «Цвіт нації» був випущений в 2013 році з нагоди 150-річчя Прокудіна-Горського. Прем'єра фільму відбулася 12 червня 2014 року на російському «Первом канале».

_

_

Зі слів самого Парфьонова, кольорові негативи Прокудіна-Горського, які були зроблені на початку XX століття – це «єдиний спосіб подивитися на Росію» того часу.

«Якість його картинки навіть краща, ніж дають сучасні фотоапарати», – прокоментував роботи фотографа Леонід Парфьонов.

На YouTube фільм з'явився лише 5 годин тому, але користувачі вже встигли залишити свої в основному позитивні коментарі під відео.

«На мою скромну думку, це найкращий фільм Леоніда Парфьонова! А наведені ним паралелі про древніх греків і єгиптян, про часовий розрив російської цивілізації, просто в точку! Браво!» – написав один із користувачів.

«Приголомшлива робота! Це красиво, це цікаво і це зворушливо. Спасибі Леонідові і його команді за таку велику і важливу роботу!» – прокоментував інший користувач.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Ірина Костюк: півмільйона доларів за серію «Нюхача»

Культура

«Ненаситна»: калорійні жарти із закінченим терміном придатності

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Бізнес

Усе, що потрібно знати про новий сезон проекту «Танці з зірками»

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Новим актором «Школи» став популярний блогер