ТЕЛЕКРИТИКА

Таки визначилися: названо точне місце проведення Євробачення-2019

Культура

Міжнародний пісенний конкурс відбудеться в ізраїльському Тель-Авіві, повідомляють організатори шоу.


Захід пройде на майданчику міжнародного конференц-центру Expo Tel Aviv. Півфінали призначили на 14 і 16 травня, фінал – на 18 травня.


Відзначається, що таке рішення було ухвалене радою конкурсу після того, як ізраїльську телекомпанію KAN попросили представити як мінімум два потенційних міста-кандидата для проведення пісенного конкурсу.

Ще в липні стало ясно, що Хайфа не збирається приймати Євробачення. В Ейлаті також відмовилися через необхідність спеціально будувати відповідний майданчик. Таким чином, вибрати лишилося з двох міст – Єрусалима і Тель-Авіва.

Останнім аргументом на користь проведення конкурсу саме в Місті, яке ніколи не спить, стало те, що муніципалітет Єрусалима не дав дозволу на проведення репетицій по суботах, тоді як в Тель-Авіві з цим немає ніяких проблем.

Влітку повідомлялося, що проведення пісенного конкурсу в Ізраїлі опинилося під загрозою зриву. Звукозаписна компанія Universal Music звинуватила переможницю Євробачення-2018 Нетту Барзілай в плагіаті. Крім того, виникла невизначеність з питання фінансування конкурсу та місця його проведення.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Феномен «Охоронця»: як нехитрий серіал побив рейтинговий рекорд

Культура

Карпатсько-голлівудський екшн «Захар Беркут» вийде на екрани через рік

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут