ТЕЛЕКРИТИКА

Сучасне патріотичне кіно: що дивитися?

Культура

День захисника України, що відзначається 14 жовтня, – гарний привід подивитися сучасне українське кіно про війну. Якщо ж «Кіборгів» і свіжого «Позивного "Бандераса"» ви вже бачили, подивіться, як патріотичне кіно знімають у решті світу.


Нижче – добірка наших головних матеріалів на цю тему.

_

_

«Телекритика» вирішила дізнатися, що думають про стрічку найголовніші її глядачі – ті, хто був у АТО та бачив війну на власні очі.

_

_

Режисер «Червоного» зняв шпигунський детектив про уродженця Донбасу, який повертається на малу батьківщину для знешкодження російського диверсанта. «Телекритика» побувала на прем'єрі фільму та розповідає про новинку.

_

_

Як виглядає патріотичне кіно в Індії, Ірані, Польщі, Фінляндії та інших країнах? «Телекритика» розповідає на прикладах – від дивних до незабутніх.

_

_

Патріотичне кіно може бути цілком веселим. Найкращий приклад цього – бойовик «Операція в Червоному морі» виробництва Китайської Народної Республіки: метамодерністський феномен і один із головних прокатних хітів 2018.

Для колажу використані кадри: https://www.imdb.com/title/tt6878882/videoplayer/vi2115942425?ref_=tt_ov_vi https://www.youtube.com/watch?v=yy_AzlzVbyA © Всі права належать компанії «Ukrainian Film Distribution» https://www.youtube.com/watch?v=uQNYmXgI5Hk ООО «ТРК „Студія 1+1“»

Статті до теми

Главное в разделе

Популярное на ТелекритикеБізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)