ТЕЛЕКРИТИКА

Справа Ксени живе: на CW стартує новий фентезі-серіал для підлітків

Культура

10 липня на каналі CW відбудеться прем'єра серіалу The Outpost («Авантпост»/«Застава»), дія якого відбувається в міфологічному середньовіччі.


Канал CW відомий не тільки завдяки безсмертному «Надприродному», а й за рахунок підліткових серіалів меншого калібру – про провінційних вампірів та перевертнів. «Застава» – один із нечисленних візитів CW на територію так званого high-fantasy – тобто дія відбувається не в декораціях звичного нам світу з елементом фантастики, а в повноцінно фантазійному світі.

Головна героїня Тейлон (Джессіка Грін) – єдина представниця раси Чорнокрових, яка вирушає на пошуки вбивць своєї сім'ї.

Дорогою до титульної застави вона виявляє, що володіє суперсилою – тож цілком здатна піти війною на місцевого диктатора. Останнього, в найкращих традиціях злочинницького стилю, виконує Майкл Флінн із сивим «зализоном» і в білому плащі з кривавою підкладкою. «Застава», в свою чергу, продовжує іншу традицію – серіалів-«бідних родичів» (одну з головних ролей навіть віддали малозатребуваній сестрі С’юкі Вотергаус).

_

_

Але цьому шоу є чим нас здивувати, крім того, що в його умовному середньовіччі неймовірно розвинена естетична стоматологія. Справа в тім, що навіть неуважний глядач вловить схожість прийомів Тейлон із героїнею всіх дівчаток 90-х – легендарною Ксеною у виконанні Люсі Лоулес. Повернення таких сильних (і менш роздягнених) жіночих персонажів в ефірну сітку – безумовна перемога активісток, які потребують нестереотипного зображення дівчат на ТБ.

Нагадаємо, що зйомки приквела «Гри престолів», який розповість про події за тисячу років до часу дії саги «Пісня Льоду та Полум'я», почнуться в жовтні 2018 року.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Володимир Войтенко став головою правління Української кіноакадемії

Культура

Стартували зйомки другої частини кінокомедії «Свінгери»

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»