ТЕЛЕКРИТИКА

Справа Ксени живе: на CW стартує новий фентезі-серіал для підлітків

Культура

10 липня на каналі CW відбудеться прем'єра серіалу The Outpost («Авантпост»/«Застава»), дія якого відбувається в міфологічному середньовіччі.


Канал CW відомий не тільки завдяки безсмертному «Надприродному», а й за рахунок підліткових серіалів меншого калібру – про провінційних вампірів та перевертнів. «Застава» – один із нечисленних візитів CW на територію так званого high-fantasy – тобто дія відбувається не в декораціях звичного нам світу з елементом фантастики, а в повноцінно фантазійному світі.

Головна героїня Тейлон (Джессіка Грін) – єдина представниця раси Чорнокрових, яка вирушає на пошуки вбивць своєї сім'ї.

Дорогою до титульної застави вона виявляє, що володіє суперсилою – тож цілком здатна піти війною на місцевого диктатора. Останнього, в найкращих традиціях злочинницького стилю, виконує Майкл Флінн із сивим «зализоном» і в білому плащі з кривавою підкладкою. «Застава», в свою чергу, продовжує іншу традицію – серіалів-«бідних родичів» (одну з головних ролей навіть віддали малозатребуваній сестрі С’юкі Вотергаус).

_

_

Але цьому шоу є чим нас здивувати, крім того, що в його умовному середньовіччі неймовірно розвинена естетична стоматологія. Справа в тім, що навіть неуважний глядач вловить схожість прийомів Тейлон із героїнею всіх дівчаток 90-х – легендарною Ксеною у виконанні Люсі Лоулес. Повернення таких сильних (і менш роздягнених) жіночих персонажів в ефірну сітку – безумовна перемога активісток, які потребують нестереотипного зображення дівчат на ТБ.

Нагадаємо, що зйомки приквела «Гри престолів», який розповість про події за тисячу років до часу дії саги «Пісня Льоду та Полум'я», почнуться в жовтні 2018 року.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Мінус Меган, плюс Кетрін: чого чекати від 8 сезону «Форс-мажорів»

Культура

Турецький телефеномен на «1+1»: як відтворювали «величне» XVII століття

Популярное на ТелекритикеКультура

Як позбутися актора без зайвого шуму

Культура

Одеська кіностудія оголосила початок нової епохи

Дуся

MELOVIN змусив своїх шанувальників напружитися

Дуся

Ілон Маск обмінявся образами з рятувальником тайських школярів-футболістів