ТЕЛЕКРИТИКА

Сьогодні на Netflix вийде серіал про ексцентричних журналістів

Культура

9 липня стримінгова платформа запустить ще одне шоу про будні людей, що полюють на історії. У Netflix уже був документальний серіал про стрінгерів; цього разу героями шоу стануть працівники редакції BuzzFeed News.


Усі, хто знайомий з BuzzFeed, знають, що вони роблять що завгодно, крім стандартних новин. Тому й документалка Follow This буде далека від стандартних заміток про будні та подвиги журналістів. Якщо вірити синопсису на офіційному сайті Netflix, мова піде про «несподівані культурні феномени і суперечливі соціальні явища».

Перша серія шоу буде присвячена феномену АСМР – відчуття мурашок, яке деякі люди відчувають від певних звуків або так званих візуальних тригерів, – а також цілому ком'юніті таких людей, сформованому в YouTube.

_

_

Щоправда, такий старт документального фільму трохи розчаровує: міні-фільми про АСМР за останні місяці зробили цілий ряд порталів, зокрема й New Yorker, та й сама тема перестала бути невідомою масовому глядачеві – такі відео потрапляють у тренди YouTube і мало кому вже здаються дивними або неприємними. Але тим цікавіше, які ще історії припасли творці шоу для інших 20+ випусків.

Продюсером Follow This виступила сама компанія BuzzFeed News, а шоуранером стала Джессіка Херроп («Білл Най рятує світ»).

Нагадаємо, 6 липня на Netflix вийшов фільм «Спадщина мисливця на білохвостого оленя» – ще одна комедійна роль у обоймі зірки бойовиків Джоша Броліна.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Мінус Меган, плюс Кетрін: чого чекати від 8 сезону «Форс-мажорів»

Культура

Турецький телефеномен на «1+1»: як відтворювали «величне» XVII століття

Популярное на ТелекритикеКультура

Як позбутися актора без зайвого шуму

Культура

Одеська кіностудія оголосила початок нової епохи

Дуся

MELOVIN змусив своїх шанувальників напружитися

Дуся

Ілон Маск обмінявся образами з рятувальником тайських школярів-футболістів