ТЕЛЕКРИТИКА

Сьогодні на Netflix вийде серіал про ексцентричних журналістів

Культура

9 липня стримінгова платформа запустить ще одне шоу про будні людей, що полюють на історії. У Netflix уже був документальний серіал про стрінгерів; цього разу героями шоу стануть працівники редакції BuzzFeed News.


Усі, хто знайомий з BuzzFeed, знають, що вони роблять що завгодно, крім стандартних новин. Тому й документалка Follow This буде далека від стандартних заміток про будні та подвиги журналістів. Якщо вірити синопсису на офіційному сайті Netflix, мова піде про «несподівані культурні феномени і суперечливі соціальні явища».

Перша серія шоу буде присвячена феномену АСМР – відчуття мурашок, яке деякі люди відчувають від певних звуків або так званих візуальних тригерів, – а також цілому ком'юніті таких людей, сформованому в YouTube.

_

_

Щоправда, такий старт документального фільму трохи розчаровує: міні-фільми про АСМР за останні місяці зробили цілий ряд порталів, зокрема й New Yorker, та й сама тема перестала бути невідомою масовому глядачеві – такі відео потрапляють у тренди YouTube і мало кому вже здаються дивними або неприємними. Але тим цікавіше, які ще історії припасли творці шоу для інших 20+ випусків.

Продюсером Follow This виступила сама компанія BuzzFeed News, а шоуранером стала Джессіка Херроп («Білл Най рятує світ»).

Нагадаємо, 6 липня на Netflix вийшов фільм «Спадщина мисливця на білохвостого оленя» – ще одна комедійна роль у обоймі зірки бойовиків Джоша Броліна.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Феномен «Охоронця»: як нехитрий серіал побив рейтинговий рекорд

Культура

Карпатсько-голлівудський екшн «Захар Беркут» вийде на екрани через рік

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Культура

Феномен «Охоронця»: як нехитрий серіал побив рейтинговий рекорд