ТЕЛЕКРИТИКА

Содерберг створив серіал із можливістю керувати сюжетом

Культура

Американський телеканал HBO випустив трейлер інтерактивного міні-серіалу режисера Стівена Содерберга «Мозаїка», в якому глядачі зможуть керувати перебігом оповіді за допомогою мобільного застосунку, повідомляє видання Collider.

У результаті, залежно від ланцюжка рішень, які обрали користувачі на різних етапах сюжету, загальна історія виглядатиме по-різному.

Зі слів Содерберга, «Мозаїка» – це приклад розгалуженої оповіді. "Сам по собі цей метод існує дуже давно, однак нові технології дають змогу зробити цю форму набагато витонченішою. Ми витратили багато часу, щоб поліпшити користувальницький досвід: я хотів переконатися, що все буде працювати максимально добре і що в сюжеті не відчуватимуться «розриви». Зараз я цілком задоволений тим, що у нас вийшло. Єдине запитання – чи не зламається щось у момент, коли цим скористається мільйон людей одночасно", – зазначає він.

_

_

У стрічці знялися такі актори, як Шерон Стоун, Гаррет Хедлунд, Пол Рубенс та ін.

Спочатку, імовірно в листопаді, серіал вийде у вигляді мобільного застосунку. А вже в січні стане доступною його «неінтерактивна» версія – з єдиною лінією розповіді.

Нагадаємо, Стівен Содерберг є лауреатом «Золотої пальмової гілки» Каннського кінофестивалю і премії «Незалежний дух» за фільм «Секс, брехня і відео» (1989), премій «Оскар» за найкращу режисуру фільму «Трафік» (2000) і «Еммі» за найкращу режисуру і монтаж фільму «за канделябрами» (2013). Крім того, серед його режисерських робіт – «Голодні ігри», «Інформатор», «Тринадцять друзів Оушена» та ін.

Фото: Wikimedia.org / Nicolas Genin

Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Культура

«Форма води» Гільєрмо дель Торо: за і проти

Культура

У Києві відбудеться фестиваль альтернативної музики Wintermass

Популярное на ТелекритикеДуся

Вчені пишуть подяки творцям фільмів: згадуємо найбезглуздіші сцени в кіно

Бізнес

Прем’єра «Інспектор. Міста» з Володимиром Остапчуком стартує 23 січня

Культура

«Форма води» Гільєрмо дель Торо: за і проти

Дуся

Австралійська блогерка подякувала хлопцю, який займався з нею сексом поки вона спала