ТЕЛЕКРИТИКА

Содерберг створив серіал із можливістю керувати сюжетом

Культура

Американський телеканал HBO випустив трейлер інтерактивного міні-серіалу режисера Стівена Содерберга «Мозаїка», в якому глядачі зможуть керувати перебігом оповіді за допомогою мобільного застосунку, повідомляє видання Collider.

У результаті, залежно від ланцюжка рішень, які обрали користувачі на різних етапах сюжету, загальна історія виглядатиме по-різному.

Зі слів Содерберга, «Мозаїка» – це приклад розгалуженої оповіді. "Сам по собі цей метод існує дуже давно, однак нові технології дають змогу зробити цю форму набагато витонченішою. Ми витратили багато часу, щоб поліпшити користувальницький досвід: я хотів переконатися, що все буде працювати максимально добре і що в сюжеті не відчуватимуться «розриви». Зараз я цілком задоволений тим, що у нас вийшло. Єдине запитання – чи не зламається щось у момент, коли цим скористається мільйон людей одночасно", – зазначає він.

_

_

У стрічці знялися такі актори, як Шерон Стоун, Гаррет Хедлунд, Пол Рубенс та ін.

Спочатку, імовірно в листопаді, серіал вийде у вигляді мобільного застосунку. А вже в січні стане доступною його «неінтерактивна» версія – з єдиною лінією розповіді.

Нагадаємо, Стівен Содерберг є лауреатом «Золотої пальмової гілки» Каннського кінофестивалю і премії «Незалежний дух» за фільм «Секс, брехня і відео» (1989), премій «Оскар» за найкращу режисуру фільму «Трафік» (2000) і «Еммі» за найкращу режисуру і монтаж фільму «за канделябрами» (2013). Крім того, серед його режисерських робіт – «Голодні ігри», «Інформатор», «Тринадцять друзів Оушена» та ін.

Фото: Wikimedia.org / Nicolas Genin

Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Культура

5 причин подивитися першу документальну стрічку про Кузьму Скрябіна

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше