ТЕЛЕКРИТИКА

«Смерть Сталіна» вийде в український прокат 25 січня

Культура

Франко-британська сатирична комедія «Смерть Сталіна» нарешті вийде в український кінотеатральний прокат 25 січня. Про це «Телекритиці» розповіли в прес-службі прокатної компанії «Вольга Україна».


«Смерть Сталіна» – екранізація графічного роману Фабьена Нурі і Тьєррі Робіна, який вийшов у видавництві Dargaud у 2011 році. 120-сторінковий чорно-білий комікс із рейтингом 16+ присвячений подіям 2 березня 1953 року і тому, що нібито відбувалося в Кремлі протягом наступних двох днів після смерті, як ви вже здогадалися, Йосипа Сталіна.

Режисер фільму – Армандо Іаннуцці, один із головних фахівців із політичної сатири в сучасній кіноіндустрії (серіали «Віце-президент» і «У центрі подій»). Кастинг зібрав ціле сузір'я міжнародних зірок: роль Хрущова виконує Стів Бушемі («Скажені пси», «Підпільна імперія»), а Молотова – учасник легендарних «Монті Пайтон» Майкл Пейлін («Рибка на ім’я Ванда», «Бразилія»). Також у фільмі задіяні Андреа Райзборо («Бердмен»), українська дівчина Бонда Ольга Куриленко, Роджер Ештон-Гріффітс («Гра престолів») та інші.

Світова прем'єра фільму відбулася 20 жовтня. Офіційний трейлер фільму ви можете подивитися тут.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Як позбутися актора без зайвого шуму

Культура

Одеська кіностудія оголосила початок нової епохи

Популярное на ТелекритикеКультура

Як в Україні знімали фільм з улюбленими акторами Тарантіно, Скорсезе та Трієра

Дуся

«Не хотілося пити, а доведеться»: Вєрка Сердючка анонсувала прощальний тур

Культура

4 найочікуваніші серіали за книжками, які важко екранізувати

Культура

Як позбутися актора без зайвого шуму