ТЕЛЕКРИТИКА

«Смерть Сталіна» вийде в український прокат 25 січня

Культура

Франко-британська сатирична комедія «Смерть Сталіна» нарешті вийде в український кінотеатральний прокат 25 січня. Про це «Телекритиці» розповіли в прес-службі прокатної компанії «Вольга Україна».


«Смерть Сталіна» – екранізація графічного роману Фабьена Нурі і Тьєррі Робіна, який вийшов у видавництві Dargaud у 2011 році. 120-сторінковий чорно-білий комікс із рейтингом 16+ присвячений подіям 2 березня 1953 року і тому, що нібито відбувалося в Кремлі протягом наступних двох днів після смерті, як ви вже здогадалися, Йосипа Сталіна.

Режисер фільму – Армандо Іаннуцці, один із головних фахівців із політичної сатири в сучасній кіноіндустрії (серіали «Віце-президент» і «У центрі подій»). Кастинг зібрав ціле сузір'я міжнародних зірок: роль Хрущова виконує Стів Бушемі («Скажені пси», «Підпільна імперія»), а Молотова – учасник легендарних «Монті Пайтон» Майкл Пейлін («Рибка на ім’я Ванда», «Бразилія»). Також у фільмі задіяні Андреа Райзборо («Бердмен»), українська дівчина Бонда Ольга Куриленко, Роджер Ештон-Гріффітс («Гра престолів») та інші.

Світова прем'єра фільму відбулася 20 жовтня. Офіційний трейлер фільму ви можете подивитися тут.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Що потрібно знати про 2 сезон «Світу Дикого Заходу»

Культура

Netflix опублікував трейлер нового фантастичного фільму з Клайвом Овеном

Популярное на ТелекритикеДуся

«Хто-небудь, принесіть Олі кошик з мізками»: Фреймут знову прогнівила мережу

Культура

«Нелюбов» як діагноз, несумісний з життям

Культура

Що потрібно знати про 2 сезон «Світу Дикого Заходу»

Бізнес

Особенности и виды водяных насосов