ТЕЛЕКРИТИКА

«Смерть Сталіна» вийде в український прокат 25 січня

Культура

Франко-британська сатирична комедія «Смерть Сталіна» нарешті вийде в український кінотеатральний прокат 25 січня. Про це «Телекритиці» розповіли в прес-службі прокатної компанії «Вольга Україна».


«Смерть Сталіна» – екранізація графічного роману Фабьена Нурі і Тьєррі Робіна, який вийшов у видавництві Dargaud у 2011 році. 120-сторінковий чорно-білий комікс із рейтингом 16+ присвячений подіям 2 березня 1953 року і тому, що нібито відбувалося в Кремлі протягом наступних двох днів після смерті, як ви вже здогадалися, Йосипа Сталіна.

Режисер фільму – Армандо Іаннуцці, один із головних фахівців із політичної сатири в сучасній кіноіндустрії (серіали «Віце-президент» і «У центрі подій»). Кастинг зібрав ціле сузір'я міжнародних зірок: роль Хрущова виконує Стів Бушемі («Скажені пси», «Підпільна імперія»), а Молотова – учасник легендарних «Монті Пайтон» Майкл Пейлін («Рибка на ім’я Ванда», «Бразилія»). Також у фільмі задіяні Андреа Райзборо («Бердмен»), українська дівчина Бонда Ольга Куриленко, Роджер Ештон-Гріффітс («Гра престолів») та інші.

Світова прем'єра фільму відбулася 20 жовтня. Офіційний трейлер фільму ви можете подивитися тут.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Сучасне патріотичне кіно: що дивитися?

Культура

Покупець не відмовилася від порізаної картини Бенксі

Популярное на ТелекритикеДуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс