ТЕЛЕКРИТИКА

Шоуранер «Гострих козирків» запускає серіал із Джейсоном Момоа

Культура

Справжня команда мрії об'єднується навколо проекту See (швидше за все, назву майбутнього серіалу перекладуть як «Бачити»): продюсером і автором сценарію виступить Стівен Найт («Гострі козирки», «Табу»), режисером – постановник «Голодних ігор» Френсіс Лоуренс, а в головній ролі знімається головний кхал землі гавайської Джейсон Момоа.


Як повідомляє Deadline, компанія Apple настільки впевнена в успіхові майбутнього серіалу, що замовила Стівену Найту зйомки першого сезону повністю, оминаючи традиційну стадію створення пілотної серії. Дія цієї, цитуючи журналістів Deadline, «епічної драми планетарних масштабів» розгортається в майбутньому, коли людська раса втратила можливість бачити, і суспільству довелося шукати нові способи взаємодії між його членами, а людям – по новому вчитися будувати, полювати і виживати. І весь цей чудовий новий світ одного разу зіткнувся зі справжнім викликом, коли стали народжуватися близнюки, наділені зором.

Головну роль, безстрашного воїна і полководця команчів Баби Восса виконає Джейсон Момоа, що прославився в «Грі престолів», але сумно знаменитий участю в рімейку «Конана-варвара» Маркуса, прости господи, Ніспела. Цікаво, що раніше Момоа виконав головну роль у франко-канадському серіалі «Кордон», що мав чимало спільного як у образі головного героя, так і в сюжетних перипетіях з серіалом «Табу» Стівена Найта і Тома Гарді, які, схоже, надихалися «Фронтиром». І ось тепер Момоа попрацює зі Стівеном Найтом безпосередньо.

Відомо, що перший сезон буде складатися з десяти епізодів. 

Самого Момоа ми побачимо на екранах не раніше грудня, коли в прокат вийде супергеройський «Аквамен», де рятівникові Малібу, який, власне, й перевтілиться в Аквамена, складуть компанію такі імениті актори, як Патрік Вілсон, Вільям Дефо, Деніел Редкліфф, Ембер Герд, Дольф Лундгрен і Ніколь Кідман .

Фото – https://www.youtube.com/watch?v=KMR-6-YizZQ, © Teaser Pro, 2018

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Володимир Войтенко став головою правління Української кіноакадемії

Культура

Стартували зйомки другої частини кінокомедії «Свінгери»

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»