ТЕЛЕКРИТИКА

Шоуранер «Гострих козирків» запускає серіал із Джейсоном Момоа

Культура

Справжня команда мрії об'єднується навколо проекту See (швидше за все, назву майбутнього серіалу перекладуть як «Бачити»): продюсером і автором сценарію виступить Стівен Найт («Гострі козирки», «Табу»), режисером – постановник «Голодних ігор» Френсіс Лоуренс, а в головній ролі знімається головний кхал землі гавайської Джейсон Момоа.


Як повідомляє Deadline, компанія Apple настільки впевнена в успіхові майбутнього серіалу, що замовила Стівену Найту зйомки першого сезону повністю, оминаючи традиційну стадію створення пілотної серії. Дія цієї, цитуючи журналістів Deadline, «епічної драми планетарних масштабів» розгортається в майбутньому, коли людська раса втратила можливість бачити, і суспільству довелося шукати нові способи взаємодії між його членами, а людям – по новому вчитися будувати, полювати і виживати. І весь цей чудовий новий світ одного разу зіткнувся зі справжнім викликом, коли стали народжуватися близнюки, наділені зором.

Головну роль, безстрашного воїна і полководця команчів Баби Восса виконає Джейсон Момоа, що прославився в «Грі престолів», але сумно знаменитий участю в рімейку «Конана-варвара» Маркуса, прости господи, Ніспела. Цікаво, що раніше Момоа виконав головну роль у франко-канадському серіалі «Кордон», що мав чимало спільного як у образі головного героя, так і в сюжетних перипетіях з серіалом «Табу» Стівена Найта і Тома Гарді, які, схоже, надихалися «Фронтиром». І ось тепер Момоа попрацює зі Стівеном Найтом безпосередньо.

Відомо, що перший сезон буде складатися з десяти епізодів. 

Самого Момоа ми побачимо на екранах не раніше грудня, коли в прокат вийде супергеройський «Аквамен», де рятівникові Малібу, який, власне, й перевтілиться в Аквамена, складуть компанію такі імениті актори, як Патрік Вілсон, Вільям Дефо, Деніел Редкліфф, Ембер Герд, Дольф Лундгрен і Ніколь Кідман .

Фото – https://www.youtube.com/watch?v=KMR-6-YizZQ, © Teaser Pro, 2018

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Мінус Меган, плюс Кетрін: чого чекати від 8 сезону «Форс-мажорів»

Культура

Турецький телефеномен на «1+1»: як відтворювали «величне» XVII століття

Популярное на ТелекритикеКультура

Як позбутися актора без зайвого шуму

Культура

Одеська кіностудія оголосила початок нової епохи

Дуся

MELOVIN змусив своїх шанувальників напружитися

Дуся

Ілон Маск обмінявся образами з рятувальником тайських школярів-футболістів