ТЕЛЕКРИТИКА

Сет Грін стає жертвою мальованого ведмедя в трейлері нового серіалу

Культура

11 липня виходить серіал-антологія «Маргінали і монстри Бобкета Голдтвейта». У його черговому трейлері герой Сета Гріна («Троє в каное») стикається віч-на-віч із мультяшним персонажем, якого сам професійно озвучує, – ведмедем Буббою.


Бубба, намальований в далекому від досягнень сучасної мультиплікації 2D, викрадає чоловіка в стилі гангстерських трилерів.

Незважаючи на те, що шоуранер Бобкет Голдтвейт уже понад 10 років знімає незалежне кіно і купається в променях слави на «Санденсі», у серцях багатьох він так і залишився тим дивним крикливим хлопцем із «Поліцейської академії». Антологія «Маргінали і монстри» обіцяє об'єднати дві іпостасі Голдтвейта: з одного боку, це невибагливе гумористичне шоу, з іншого – соціальна та політична сатира в дусі його попередніх робіт – «Боже, благослови Америку» і «Найкращий тато». Мабуть, шизофренія серед акторів – ще один соціальний аспект серіалу.

_

_

В іншому про нього поки мало що відомо, але в першому трейлері були помічені політик-перевертень, русалка з незвично пишними формами та сам Люцифер – що ж, просто повіримо опису на truTV, згідно з яким це «мультижанрова солянка з історій з мораллю» .

Нагадаємо, що напередодні на Netflix вийшов документальний серіал про ексцентричних журналістів BuzzFeed News.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Феномен «Охоронця»: як нехитрий серіал побив рейтинговий рекорд

Культура

Карпатсько-голлівудський екшн «Захар Беркут» вийде на екрани через рік

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Культура

Феномен «Охоронця»: як нехитрий серіал побив рейтинговий рекорд