ТЕЛЕКРИТИКА

Сет Грін стає жертвою мальованого ведмедя в трейлері нового серіалу

Культура

11 липня виходить серіал-антологія «Маргінали і монстри Бобкета Голдтвейта». У його черговому трейлері герой Сета Гріна («Троє в каное») стикається віч-на-віч із мультяшним персонажем, якого сам професійно озвучує, – ведмедем Буббою.


Бубба, намальований в далекому від досягнень сучасної мультиплікації 2D, викрадає чоловіка в стилі гангстерських трилерів.

Незважаючи на те, що шоуранер Бобкет Голдтвейт уже понад 10 років знімає незалежне кіно і купається в променях слави на «Санденсі», у серцях багатьох він так і залишився тим дивним крикливим хлопцем із «Поліцейської академії». Антологія «Маргінали і монстри» обіцяє об'єднати дві іпостасі Голдтвейта: з одного боку, це невибагливе гумористичне шоу, з іншого – соціальна та політична сатира в дусі його попередніх робіт – «Боже, благослови Америку» і «Найкращий тато». Мабуть, шизофренія серед акторів – ще один соціальний аспект серіалу.

_

_

В іншому про нього поки мало що відомо, але в першому трейлері були помічені політик-перевертень, русалка з незвично пишними формами та сам Люцифер – що ж, просто повіримо опису на truTV, згідно з яким це «мультижанрова солянка з історій з мораллю» .

Нагадаємо, що напередодні на Netflix вийшов документальний серіал про ексцентричних журналістів BuzzFeed News.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Мінус Меган, плюс Кетрін: чого чекати від 8 сезону «Форс-мажорів»

Культура

Турецький телефеномен на «1+1»: як відтворювали «величне» XVII століття

Популярное на ТелекритикеКультура

Як позбутися актора без зайвого шуму

Культура

Одеська кіностудія оголосила початок нової епохи

Дуся

MELOVIN змусив своїх шанувальників напружитися

Дуся

Ілон Маск обмінявся образами з рятувальником тайських школярів-футболістів