ТЕЛЕКРИТИКА

Що ви знаєте про фільми жаху? ШI вперше зняв своє кіно

Культура

Новий короткометражний фільм Zone Out був повністю знятий штучним інтелектом під наглядом працівників Google на чолі з Россом Гудвіном. ШІ на ім'я Бенджамін писав сценарій, обирав обличчя акторів із бази, накладав їх на потрібні сцени з фільмів, озвучував персонажів, монтував і добирав саундтрек.


Zone Out Бенджамін «зняв» лише за 48 годин. У його розпорядженні була база з тисяч акторів і сцен старих кінофільмів, а завдання йому поставили знімати sci-fi і нуар. Якщо повірити в те, що й газетний заголовок на початку фільму Бенджамін обирав сам, то стане зовсім моторошно. Втім, із заголовком йому, звичайно, могли допомогти.

_

_

До речі, це не перший фільм Бенджаміна, він уже писав сценарії для кількох. Його попередні роботи Росс Гудвін навіть надсилав на Sci-Fi London Film Festival, де вони досягали певних успіхів. Стрічка Sunspring входила до топ-10 фестивалю, а It's No Game, для якого ШІ писав діалоги на основі творів Шекспіра, отримав у 2017 році бронзу.

Втім, між Zone Out і попередніми фільмами є велика різниця. Цього разу Бенджамін дійсно майже все робив сам, а не просто писав сценарій, який потім втілювали в життя реальні актори. Самостійний режисер з нього поки що не дуже досвідчений, тож цього року його творіння до списку кінофестивалю не потрапило. Але у Бенджаміна ще все попереду.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Сучасне патріотичне кіно: що дивитися?

Культура

Покупець не відмовилася від порізаної картини Бенксі

Популярное на ТелекритикеДуся

Анастасію Приходько перевдягли в хлопчика заради «Секретного фронту»

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Суспільство

Що не так із серіалом «Марк+Наталка»?