ТЕЛЕКРИТИКА

Російські телеканали відмовилися рекламувати «Матильду»

Культура

Телеканали в Росії передумали рекламувати фільм «Матильда», повернувши компанії-прокатниці «Каропрокат» гроші, які вона їм заплатила за трансляцію реклами стрічки. Про це російській службі BBC повідомив режисер фільму Олексій Учитель і підтвердило джерело, знайоме з переговорами про прокат.

Серед цих телеканалів, зокрема, «Перший канал» і «П'ятниця», на яких планувалося розмістити основний масив реклами, а також «Росія 1» і НТВ.

Разом з тим у прес-службі «Росії 1» запевнили, що прокатник до каналу прямо не звертався, а на «П'ятниці» відповіли, що "телеканал не може коментувати або спростовувати комерційні угоди селлера, оскільки не укладає їх сам".

З якої причини рекламна кампанія була скасована, Учитель не знає: "Ми так відповіді і не отримали. Виходить, що часткова, але перемога якихось сил існує. Виходить, що людей залякали до того, що не можна показувати рекламу по телебаченню, не можна нас згадувати ".

Нагадаємо, фільм «Матильда», прем'єра якого запланована на 26 жовтня, розповідає про стосунки імператора Миколи II і балерини Матильди Кшесинської.

Наприкінці 2016 року, коли стрічка була ще на стадії зйомок, на неї звернули увагу кілька груп православних активістів, які поскаржилися на фільм депутату Держдуми Наталії Поклонській. Вона, в свою чергу, замовила "експертну перевірку" тоді ще неготового фільму. А експерти дійшли висновку, що в ньому містяться сцени, що ображають почуття віруючих.

Після цього активісти влаштували масовий збір підписів і різні акції протесту в багатьох містах РФ з вимогою не видавати «Матильди» прокатне посвідчення. Крім того, невідомі підпалювали петербурзьку кіностудію, де розташовувався офіс Учителя, спалили машини, що стояли біля офісу адвоката режисера.

Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Культура

Режисер «Твін Пікса» Девід Лінч їде в Україну

Культура

Фентезі «Сторожова застава» з початку прокату заробило майже 8,2 млн грн

Популярное на ТелекритикеДуся

Київська піарниця поскаржилася на пішоходів і зарахувала себе до буржуазії

Освіта

Тетяна Кисельчук: «Існує п’ятий вершник апокаліпсису, й ім’я його бюрократія»

Дуся

Фотограф показав обличчя жінок під час оргазму

Культура

У «Жовтні» відбудеться новий фестиваль – «Київський тиждень критики»