ТЕЛЕКРИТИКА

Продюсер фільму «Бобот»: такого обсягу комп’ютерної графіки в Україні ще ніхто не робив

Культура

30 серпня на екрани вийде одна з перших українських Sci-Fi-стрічок «Бобот та Енергія всесвіту» режисера Максима Ксьонди. Потойбічні світи, прибульці, і навіть вигадані енергетичні станції – продюсер фільму Олексій Москаленко впевнений: такої складної з точки зору графіки стрічки Україна ще не бачила.


Це не «Артур і мініпути» Люка Бессона і навіть не «Володар кілець» Пітера Джексона – автори стрічки «Бобот та Енергія Всесвіту» запевняють, що навіть не думали робити фільм схожим на типову американську фантастику. Навпаки, автори намагалися створити перший український фантастичний бойовик.

_

_

«Комп'ютерна графіка становить 50% усього фільму «Бобот та Енергія Всесвіту» за хронометражу в 90 хвилин. Ми замахнулися на такий обсяг графіки, який ще ніхто не наважувався робити в Україні», – розповів продюсер фільму Олексій Москаленко в інтерв'ю виданню Realist.online.

Коли кіностудію Довженка перетворюють на майданчик для спецефектів

Фото: UA.news

Зі слів продюсера, «працювати на хромакеї в павільйоні складно не тільки для акторів і режисера: найбільші складнощі виникають за роботи над самою графікою. Наприклад, не те світло під час зйомки або ж актор стояв чи дивився не в той бік. Усе це тягне за собою великі витрати часу», – ділиться нюансами виробництва Олексій Москаленко.

Загалом на створення стрічки, додав продюсер, у продакшена був рік. До речі, в роботі над фільмом знімальній групі допомагали фахівці з «Укренерго», завдяки яким вдалося створити в стрічці вигадані енергетичні станції, які один в один схожі на справжні.

Нагадаємо, бюджет фільму становить 20 млн гривень, з яких половину профінансувало Держкіно.

Заголовне фото: афіша фильму

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Культура

5 причин подивитися першу документальну стрічку про Кузьму Скрябіна

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше