ТЕЛЕКРИТИКА

Продюсер фільму «Бобот»: такого обсягу комп’ютерної графіки в Україні ще ніхто не робив

Культура

30 серпня на екрани вийде одна з перших українських Sci-Fi-стрічок «Бобот та Енергія всесвіту» режисера Максима Ксьонди. Потойбічні світи, прибульці, і навіть вигадані енергетичні станції – продюсер фільму Олексій Москаленко впевнений: такої складної з точки зору графіки стрічки Україна ще не бачила.


Це не «Артур і мініпути» Люка Бессона і навіть не «Володар кілець» Пітера Джексона – автори стрічки «Бобот та Енергія Всесвіту» запевняють, що навіть не думали робити фільм схожим на типову американську фантастику. Навпаки, автори намагалися створити перший український фантастичний бойовик.

_

_

«Комп'ютерна графіка становить 50% усього фільму «Бобот та Енергія Всесвіту» за хронометражу в 90 хвилин. Ми замахнулися на такий обсяг графіки, який ще ніхто не наважувався робити в Україні», – розповів продюсер фільму Олексій Москаленко в інтерв'ю виданню Realist.online.

Коли кіностудію Довженка перетворюють на майданчик для спецефектів

Фото: UA.news

Зі слів продюсера, «працювати на хромакеї в павільйоні складно не тільки для акторів і режисера: найбільші складнощі виникають за роботи над самою графікою. Наприклад, не те світло під час зйомки або ж актор стояв чи дивився не в той бік. Усе це тягне за собою великі витрати часу», – ділиться нюансами виробництва Олексій Москаленко.

Загалом на створення стрічки, додав продюсер, у продакшена був рік. До речі, в роботі над фільмом знімальній групі допомагали фахівці з «Укренерго», завдяки яким вдалося створити в стрічці вигадані енергетичні станції, які один в один схожі на справжні.

Нагадаємо, бюджет фільму становить 20 млн гривень, з яких половину профінансувало Держкіно.

Заголовне фото: афіша фильму

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Сучасне патріотичне кіно: що дивитися?

Культура

Покупець не відмовилася від порізаної картини Бенксі

Популярное на ТелекритикеДуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс