ТЕЛЕКРИТИКА

Прем’єра третього «Джона Віка» відбудеться рівно за рік

Культура

Учора на офіційній сторінці третьої частини фільму про Джона Віка в Twitter опублікували тизер. У короткому відео з'являється напис Be seeing you in a year («Побачимося за рік»). Очевидно, що творці картини дали глядачеві зрозуміти, що прем'єра «Джона Віка 3» відбудеться 17 травня 2019 року.


Джон Вік по на прізвисько Баба Яга повернеться на екрани в 2019 році. На початку травня американська медіакомпанія Lionsgate і кіностудія Summit Entertainment почали зйомки третьої частини фільму про найманого вбивцю. Виконавцем головної ролі, як і в попередніх частинах картини, стане 53-річний (можете ви в це повірити?) Кіану Рівз.

У третій частині Джон Вік опиняється в бігах, за його голову оголошена нагорода $14 млн, адже Вік скоїв вбивство на території «Континенталя», де вбивства заборонені. І вбив Вік не якогось роззяву, а кримінального боса. Перед Джоном стоятиме непросте завдання: зберегти своє життя і знайти спосіб вибратися з Нью-Йорка.

Як стало відомо, до Кіану Рівза на зйомках картини приєднається зірка фільму «Жінка-кішка» 51-річна актриса Голлі Беррі. Вона зіграє у фільмі роль Софії, у якої буде маленька дитина. Відомо також і те, що Беррі сама виконуватиме деякі складні трюки. 

Нагадаємо, перша частина фільму про Джона Віка вийшла в прокат у жовтні 2014 року. Стрічка стала дебютною для режисерів Чада Стахелські і Девіда Лейтча. Рейтинг фільму на IMDb – 7,3.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Феномен «Охоронця»: як нехитрий серіал побив рейтинговий рекорд

Культура

Карпатсько-голлівудський екшн «Захар Беркут» вийде на екрани через рік

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах