ТЕЛЕКРИТИКА

Порно змінюється, а життя – ні: вийшов тизер 2 сезону «Двійки»

Культура

«Усе змінилось! Тепер ми ніби живемо у вільному світі», – каже один із персонажів серіалу. Але, мабуть, йдеться лише про порноіндустрію.


Тому що навіть у 2018 році важко сказати, що світ значно змінився порівняно з консервативною епохою; що вже казати про 1977-й, в якому відбуваються події нового сезону «Двійки». Рух #MeToo не особливо зашкодив кар'єрі Джеймса Франко, який повернеться в двох звичних ролях; хоча, порівняно з героїнею Меггі Джилленхол, у тізері їх практично не показали.

Ще на початку року один із творців «Двійки» Девід Саймон розповів Variety, що ніхто не скаржився на Франко. «У HBO теж не надходили жодні скарги. З нами він був виключно професійним актором, режисером і продюсером», – додав Саймон.

_

_

Водночас інші джерела заявляли про неналежну поведінку актора щодо шести жінок, а згодом звинувачення на його адресу настільки зіпсували Франко імідж, що навіть призвели до невеликого акту вандалізму в його альма-матер.

2 сезон «Двійки» стартує на HBO 9 вересня. Серіал розповідає про легалізацію порно в США і діяльність близнюків Мартіно (у виконанні Франко), які забезпечують місцевій мафії законне бізнес-прикриття.

Нагадаємо, напередодні шоуранер «Спадкоємців» (HBO) розповів про реальні прототипи героїв.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Культура

5 причин подивитися першу документальну стрічку про Кузьму Скрябіна

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше