ТЕЛЕКРИТИКА

Порно змінюється, а життя – ні: вийшов тизер 2 сезону «Двійки»

Культура

«Усе змінилось! Тепер ми ніби живемо у вільному світі», – каже один із персонажів серіалу. Але, мабуть, йдеться лише про порноіндустрію.


Тому що навіть у 2018 році важко сказати, що світ значно змінився порівняно з консервативною епохою; що вже казати про 1977-й, в якому відбуваються події нового сезону «Двійки». Рух #MeToo не особливо зашкодив кар'єрі Джеймса Франко, який повернеться в двох звичних ролях; хоча, порівняно з героїнею Меггі Джилленхол, у тізері їх практично не показали.

Ще на початку року один із творців «Двійки» Девід Саймон розповів Variety, що ніхто не скаржився на Франко. «У HBO теж не надходили жодні скарги. З нами він був виключно професійним актором, режисером і продюсером», – додав Саймон.

_

_

Водночас інші джерела заявляли про неналежну поведінку актора щодо шести жінок, а згодом звинувачення на його адресу настільки зіпсували Франко імідж, що навіть призвели до невеликого акту вандалізму в його альма-матер.

2 сезон «Двійки» стартує на HBO 9 вересня. Серіал розповідає про легалізацію порно в США і діяльність близнюків Мартіно (у виконанні Франко), які забезпечують місцевій мафії законне бізнес-прикриття.

Нагадаємо, напередодні шоуранер «Спадкоємців» (HBO) розповів про реальні прототипи героїв.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Сучасне патріотичне кіно: що дивитися?

Культура

Покупець не відмовилася від порізаної картини Бенксі

Популярное на ТелекритикеДуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс