ТЕЛЕКРИТИКА

Обіцяного 2 роки чекають: приквел «Гри престолів» побачимо в 2020

Культура

Як заповідали світу Дісней і Лукас, кувати залізо слід не відходячи від каси: слідом за розгалуженим всесвітом «Зоряних воєн» така ж доля – дати старт безлічі нових серіалів – очікує найзнаменитіший, «Гру престолів». Зйомки приквела почнуться вже в жовтні.


Згідно з повідомленням газети Belfast Telegraph, робота над приквелом «Гри престолів» стартує в столиці Північної Ірландії в жовтні цього року. Журналісти посилаються на власні джерела всередині студії Paint Hall: нібито працівникам компанії повідомили, що їхнім наступним проектом стане передісторія подій, які лягли в основу найпопулярнішого серіалу каналу HBO.

За інформацією Belfast Telegraph, дія приквелу буде розвиватися за тисячу років до подій, показаних в оригінальному серіалі за романом Джорджа Мартіна. Сам автор епопеї «Пісня льоду і полум'я» наполягає на тому, щоб новий серіал називався «Довга ніч» (The Long Night), і обіцяє, що в ньому буде нарешті розкрита таємниця Білих ходок. Співавтором Мартіна в написанні сценарію виступила Джейн Голдман – сценаристка таких помітних фільмів, як «Зоряний пил», «Люди Ікс: Перший клас» і «Дім дивних дітей Міс Сапсан». Вона ж стане і шоуранером проекту, тож у майбутнього серіалу є непогані шанси.

Дата прем'єри «Довгої ночі» поки що не повідомляється, але вже зараз зрозуміло, що серіал варто очікувати не раніше ніж через рік після завершення «Гри престолів», тобто в 2020 році. 

Нагадаємо, що в травні 2017 року канал HBO оголосив про запуск в розробку п'яти нових серіалів за мотивами всесвіту «Гри престолів».

Фото: youtube.com/watch?v=FsvDFK8gkt4

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Феномен «Охоронця»: як нехитрий серіал побив рейтинговий рекорд

Культура

Карпатсько-голлівудський екшн «Захар Беркут» вийде на екрани через рік

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Культура

Феномен «Охоронця»: як нехитрий серіал побив рейтинговий рекорд