ТЕЛЕКРИТИКА

Обіцяного 2 роки чекають: приквел «Гри престолів» побачимо в 2020

Культура

Як заповідали світу Дісней і Лукас, кувати залізо слід не відходячи від каси: слідом за розгалуженим всесвітом «Зоряних воєн» така ж доля – дати старт безлічі нових серіалів – очікує найзнаменитіший, «Гру престолів». Зйомки приквела почнуться вже в жовтні.


Згідно з повідомленням газети Belfast Telegraph, робота над приквелом «Гри престолів» стартує в столиці Північної Ірландії в жовтні цього року. Журналісти посилаються на власні джерела всередині студії Paint Hall: нібито працівникам компанії повідомили, що їхнім наступним проектом стане передісторія подій, які лягли в основу найпопулярнішого серіалу каналу HBO.

За інформацією Belfast Telegraph, дія приквелу буде розвиватися за тисячу років до подій, показаних в оригінальному серіалі за романом Джорджа Мартіна. Сам автор епопеї «Пісня льоду і полум'я» наполягає на тому, щоб новий серіал називався «Довга ніч» (The Long Night), і обіцяє, що в ньому буде нарешті розкрита таємниця Білих ходок. Співавтором Мартіна в написанні сценарію виступила Джейн Голдман – сценаристка таких помітних фільмів, як «Зоряний пил», «Люди Ікс: Перший клас» і «Дім дивних дітей Міс Сапсан». Вона ж стане і шоуранером проекту, тож у майбутнього серіалу є непогані шанси.

Дата прем'єри «Довгої ночі» поки що не повідомляється, але вже зараз зрозуміло, що серіал варто очікувати не раніше ніж через рік після завершення «Гри престолів», тобто в 2020 році. 

Нагадаємо, що в травні 2017 року канал HBO оголосив про запуск в розробку п'яти нових серіалів за мотивами всесвіту «Гри престолів».

Фото: youtube.com/watch?v=FsvDFK8gkt4

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Мінус Меган, плюс Кетрін: чого чекати від 8 сезону «Форс-мажорів»

Культура

Турецький телефеномен на «1+1»: як відтворювали «величне» XVII століття

Популярное на ТелекритикеКультура

Як позбутися актора без зайвого шуму

Культура

Одеська кіностудія оголосила початок нової епохи

Дуся

MELOVIN змусив своїх шанувальників напружитися

Дуся

Ілон Маск обмінявся образами з рятувальником тайських школярів-футболістів