ТЕЛЕКРИТИКА

На відеоплатформі Facebook вийде ремейк популярного серіалу про підлітків

Культура

Норвезький веб-серіал Skam (Сором) отримає американську інкарнацію. SKAM Austin виходить 24 квітня на платформі Facebook Watch.


Skam відрізняється від інших веб-серіалів імерсивністю: глядачам будуть показувати не тільки короткі щоденні відео, а також скріншоти і текстові повідомлення, якими обмінюються герої шоу. Крім того, у соцмережах можна буде стежити за профілями персонажів. Для більшої реалістичності деякі з героїв почали активно вести свої сторінки ще до старту серіалу.

Шоуранером SKAM Austin виступила творець оригінального серіалу Юлія Андем. У листопаді 2017 року вона написала в своєму Instagram, що «не хоче віддавати своє дітище комусь іншому».

Нагадаємо, що в норвезькому «Соромі» йшлося про повсякденне життя і проблеми старшокласників. Серіал порушував питання юнацької сексуальності, психічних розладів і класової нерівності. Ролики та повідомлення про події в школі викладалися в мережу в той час, коли вони відбувалися в світі серіалу, а по п'ятницях збиралися в єдиний епізод.

Facebook Watch – платформа, де можна оформити передплату на платний відеоконтент. Крім персональних рекомендацій вона пропонує користувачам стежити за «соціальними» категоріями роликів – наприклад, «Найбільш обговорювані відео», «Відео, які дивляться ваші друзі» або «Відео, які викликають у людей сміх».

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Феномен «Охоронця»: як нехитрий серіал побив рейтинговий рекорд

Культура

Карпатсько-голлівудський екшн «Захар Беркут» вийде на екрани через рік

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах