ТЕЛЕКРИТИКА

Майкл Дуглас спродюсує серіал-антиутопію

Культура

Компанія Atrium TV оголосила список своїх нових проектів, куди крім футуристичного серіалу Silo від Майкла Дугласа увійшла драма про амазонок режисера Ави Дюверней і екранізація «Собору Паризької Богоматері», виконавчим продюсером якої виступив Пітер Дінклейдж («Гра престолів»).


«Вулиці Сан-Франциско будуть невпізнаваними в одному з нових шоу від Atrium під назвою Silo, продюсером якого виступив Майкл Дуглас», – пише Variety. Дія серіалу розгортатиметься в майбутньому, де заможні громадяни живуть у відгороджених комунах, тоді як незаможні змушені поневірятися за їхніми стінами.

Досписку проектів також потрапила адаптація «Доктора Живаго». За переклад роману Бориса Пастернака мовою сучасного телебачення візьметься сценарист «Вікінгів» Майкл Герст. При цьому продюсери шоу обіцяють, що воно буде більше відповідати оригіналу, ніж кінофільм 1965 року.

Режисер «Зламу часу» Ава Дюверней спродюсує драму «Останні амазонки» про міфічних королев-воїнів і їхні битви проти давньогрецьких армій.

Культура

Все о новых сериалах (ОБНОВЛЯЕТСЯ)

Пітер Дінклейдж, відомий за роллю Тіріона Ланністера в «Грі престолів», стане виконавчим продюсером драми «Квазімодо», заснованої на знаменитому романі Віктора Гюго. Чи буде сам Дінклейдж грати в серіалі, поки невідомо.

Сценарист і продюсер «Дротів» Девід Саймон візьметься за серіал про участь американців у громадянській війні в Іспанії. Шоу, яке отримало назву A Dry Run: The Lincolns in Spain («Репетиція: Лінкольни в Іспанії»), єдине в списку ще не має готового сценарію.

Atrium TV – це так званий comissioning club: компанія, яка продюсує якісний телевізійний контент. Вона була створена екс-головою Sony Говардом Стрінгером за участю британської телевізійної групи DRG. 

Нагадаємо, що Джордж Клуні разом зі своїм давнім приятелем Грантом Гесловом екранізує роман Джозефа Геллера «Пастка-22» про американські бомбардувальники в роки Другої світової війни.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Сучасне патріотичне кіно: що дивитися?

Культура

Покупець не відмовилася від порізаної картини Бенксі

Популярное на ТелекритикеДуся

Анастасію Приходько перевдягли в хлопчика заради «Секретного фронту»

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Суспільство

Що не так із серіалом «Марк+Наталка»?