ТЕЛЕКРИТИКА

Компанія BBC разом із європейськими партнерами зніме в Іспанії кримінальну драму

Культура

Сервіс відео за запитом BritBox, що належить BBC Worldwide і ITV plc, планує почати зйомку серіалу «Файли Майорки» (The Mallorca Files), сценарій до якого написав Ден Сефтон, автор сценаріїв для серіалів «Шпиталь хорошої карми» і «Довірся мені».


У центрі сюжету стрічки – британський поліцейський Міранда Блейк, справжній інтроверт, і її німецький колега Макс Вульф, екстраверт і повна протилежність Міранди. Вони розслідують злочини на острові Майорці. Як обіцяють творці серіалу, стосунки між напарниками будуть сповнені гумором і «гострими відчуттями».

Шоуранер Ден Сефтон працюватиме над сценарієм стрічки разом із Рейчел Нью, Алексом Макбрайдом, Сарою Луїзою Гокінс і Деном Муїрденом. Як говорить сам сценарист, The Mallorca Files буде яскравою історією про двох імовірно несумісних поліцейських. 

«На цьому прекрасному острові Майорка, футуристичному, химерному і повному виразних персонажів, дотепне і видовищне шоу стане ідеальним протиставленням британській зимі», – коментує Сефтон. 

Серіал складатиметься з 10 епізодів. За виробництво стрічки візьмуться у листопаді, а побачити результати роботи знімальної групи можна буде в 2019 році на каналі BBC1. 

Нагадаємо, BritBox – це сервіс за передплатою, що надає можливість дивитися відео за запитом (VOD). Він належить BBC Worldwide і ITV plc. Основна увага компанії зосереджена на британських телесеріалах, які вже були представлені на BBC і ITV. Деякі з них доступні на BritBox вже через кілька днів після прем'єри на основних каналах. 

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Мінус Меган, плюс Кетрін: чого чекати від 8 сезону «Форс-мажорів»

Культура

Турецький телефеномен на «1+1»: як відтворювали «величне» XVII століття

Популярное на ТелекритикеКультура

Як позбутися актора без зайвого шуму

Культура

Одеська кіностудія оголосила початок нової епохи

Дуся

MELOVIN змусив своїх шанувальників напружитися

Дуся

Ілон Маск обмінявся образами з рятувальником тайських школярів-футболістів