ТЕЛЕКРИТИКА

Компанія BBC разом із європейськими партнерами зніме в Іспанії кримінальну драму

Культура

Сервіс відео за запитом BritBox, що належить BBC Worldwide і ITV plc, планує почати зйомку серіалу «Файли Майорки» (The Mallorca Files), сценарій до якого написав Ден Сефтон, автор сценаріїв для серіалів «Шпиталь хорошої карми» і «Довірся мені».


У центрі сюжету стрічки – британський поліцейський Міранда Блейк, справжній інтроверт, і її німецький колега Макс Вульф, екстраверт і повна протилежність Міранди. Вони розслідують злочини на острові Майорці. Як обіцяють творці серіалу, стосунки між напарниками будуть сповнені гумором і «гострими відчуттями».

Шоуранер Ден Сефтон працюватиме над сценарієм стрічки разом із Рейчел Нью, Алексом Макбрайдом, Сарою Луїзою Гокінс і Деном Муїрденом. Як говорить сам сценарист, The Mallorca Files буде яскравою історією про двох імовірно несумісних поліцейських. 

«На цьому прекрасному острові Майорка, футуристичному, химерному і повному виразних персонажів, дотепне і видовищне шоу стане ідеальним протиставленням британській зимі», – коментує Сефтон. 

Серіал складатиметься з 10 епізодів. За виробництво стрічки візьмуться у листопаді, а побачити результати роботи знімальної групи можна буде в 2019 році на каналі BBC1. 

Нагадаємо, BritBox – це сервіс за передплатою, що надає можливість дивитися відео за запитом (VOD). Він належить BBC Worldwide і ITV plc. Основна увага компанії зосереджена на британських телесеріалах, які вже були представлені на BBC і ITV. Деякі з них доступні на BritBox вже через кілька днів після прем'єри на основних каналах. 

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Феномен «Охоронця»: як нехитрий серіал побив рейтинговий рекорд

Культура

Карпатсько-голлівудський екшн «Захар Беркут» вийде на екрани через рік

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Культура

Феномен «Охоронця»: як нехитрий серіал побив рейтинговий рекорд