ТЕЛЕКРИТИКА

«Хай в них очі нах**н повилазять»: вийшов український трейлер нового фільму з Кевіном Спейсі

Культура

«До біса правила, хай в них очі нах**н повилазять!» – перша фраза, яку вимовляє герой Кевіна Спейсі в трейлері фільму «Клуб молодих мільярдерів». Ймовірно, це також точка зору авторів самого фільму, які відмовилися замінити актора після скандалу.


Спейсі прийшов у проект незадовго до того, як вибухнув скандал зі звинуваченнями його в харасментаі. Попри те, що великі студії поспішили відхреститися від співпраці з актором («Усі гроші світу» і новий сезон «Карткового будиночка» в результаті вийшли без його участі), фільм Джеймса Кокса вийде в тому вигляді, в якому був спочатку запланований. Компанію Спейсі в ньому склали Терон Еджертон, Біллі Лурд, Емма Робертс, Сьюкі Вотергауз й інші.

У фільмі мова піде про групу товаришів, які вплуталися в небезпечну грошову аферу. Критики останнім часом доволі прохолодно ставляться до сюжетів про «пограбування століття» (взяти хоча б свіжий «8 подруг Оушена» або «Американських тварин»), а як відреагують на новинку глядачі, залишається лише гадати.

_

_

Можливо, погана репутація Спейсі, якої так побоюються продюсери інших проектів, піде на користь касовим зборам – хворобливої цікавості публіки ще ніхто не скасовував. Минулий проект Кокса, фільм «Прості істини» (2013) фурору не викликав, але тоді режисерові ще не доводилося оперувати бюджетом в $15 млн.

Світова прем'єра «Клубу молодих мільярдерів» відбудеться 19 липня, а в Україні фільм вийде 26 липня.

Нагадаємо, днями в мережі опублікували перший трейлер бойовика, в якому герой Кіану Рівза вирушає до Сибіру.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Сучасне патріотичне кіно: що дивитися?

Культура

Покупець не відмовилася від порізаної картини Бенксі

Популярное на ТелекритикеДуся

Анастасію Приходько перевдягли в хлопчика заради «Секретного фронту»

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Суспільство

Що не так із серіалом «Марк+Наталка»?