ТЕЛЕКРИТИКА

Гурт Slipknot відмовляється грати на одних фестивалях із гуртом Foo Fighters

Культура

Навряд чи причина в тому, що брутальні металісти в страшних масках злякалися когось. Та й конфлікту між групами не було. У чому ж справа?


Як виявилося, дітям лідера групи Slipknot Шона Крехана, більш відомого як Клоун, не подобаються Foo Fighters. А ще причина в різниці у фан-базі.

«Я запитаю себе, чи хоче Slipknot грати поруч із Foo Fighters? Відповідь – ні, тому що мої діти не хочуть, щоб я це робив», – повідомив зловісний Клоун.

«Якщо ми гратимемо разом із Foo Fighters, ми отримаємо нових фанатів – з цим я згоден. Я люблю нових фанатів. Але я турбуюся про дитину, яка НЕ ​​прийде на наше шоу, тому що ми граємо з Foo Fighters. Вона захоче дізнатися, чому ми не граємо з Nine Inch Nails. Діти розповідають про свої бажання всім нам», – розповів кошмарний Клоун.

Дітям цієї людини не подобаються Foo Fighters

_

Клоун також додав:

«Не намагайтеся з'ясувати способи приваблення нашого нового фаната. Мені не потрібен новий фанат, мені потрібен фанат, у якого є гнів і лють, батьки якого розлучаються. Мені потрібен фанат, у якого купа проблем».

Ось ця група, Foo Fighters, не подобається дітям людини на фотографії вище


_

Реакція шанувальників Foo Fighters не змусила себе довго чекати.

«Slipknot занадто загордилися. Вони повинні радіти тому, що можуть грати з Foo Fighters. У будь-якому разі Slipknot – це відстій».

Тепер фанати Foo Fighters люблять Slipknot набагато менше


_

Група Slipknot відома своїм демонічним зовнішнім виглядом і масштабними шоу. У складі групи – дев'ятеро осіб, і у кожного з них свій унікальний образ, який змінюється від альбому до альбому. Серед учасників є такі персонажі, як демонічний Клоун, гнійний Блазень, брутальний садо-мазо Їжак і тухлий Піноккіо. Група грає агресивну та важку музику, та останнім часом у ній з'являється все більше мелодійних і красивих елементів – щоб і побитися, і обійнятися, і поплакати.
Foo Fighters тримаються на кістяку з двох учасників легендарних груп 90-х років – Дейва Грола, барабанщика Nirvana, який взявся за гітару та мікрофон, і басиста культової емо-групи Sunny Day Real Estate Нейта Мендела. Крім них у групі також періодично беруть участь відомі і не дуже музиканти.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Стартували зйомки другої частини кінокомедії «Свінгери»

Культура

Володимир Войтенко став головою правління Української кіноакадемії

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»