ТЕЛЕКРИТИКА

Гурт Slipknot відмовляється грати на одних фестивалях із гуртом Foo Fighters

Культура

Навряд чи причина в тому, що брутальні металісти в страшних масках злякалися когось. Та й конфлікту між групами не було. У чому ж справа?


Як виявилося, дітям лідера групи Slipknot Шона Крехана, більш відомого як Клоун, не подобаються Foo Fighters. А ще причина в різниці у фан-базі.

«Я запитаю себе, чи хоче Slipknot грати поруч із Foo Fighters? Відповідь – ні, тому що мої діти не хочуть, щоб я це робив», – повідомив зловісний Клоун.

«Якщо ми гратимемо разом із Foo Fighters, ми отримаємо нових фанатів – з цим я згоден. Я люблю нових фанатів. Але я турбуюся про дитину, яка НЕ ​​прийде на наше шоу, тому що ми граємо з Foo Fighters. Вона захоче дізнатися, чому ми не граємо з Nine Inch Nails. Діти розповідають про свої бажання всім нам», – розповів кошмарний Клоун.

Дітям цієї людини не подобаються Foo Fighters

_

Клоун також додав:

«Не намагайтеся з'ясувати способи приваблення нашого нового фаната. Мені не потрібен новий фанат, мені потрібен фанат, у якого є гнів і лють, батьки якого розлучаються. Мені потрібен фанат, у якого купа проблем».

Ось ця група, Foo Fighters, не подобається дітям людини на фотографії вище


_

Реакція шанувальників Foo Fighters не змусила себе довго чекати.

«Slipknot занадто загордилися. Вони повинні радіти тому, що можуть грати з Foo Fighters. У будь-якому разі Slipknot – це відстій».

Тепер фанати Foo Fighters люблять Slipknot набагато менше


_

Група Slipknot відома своїм демонічним зовнішнім виглядом і масштабними шоу. У складі групи – дев'ятеро осіб, і у кожного з них свій унікальний образ, який змінюється від альбому до альбому. Серед учасників є такі персонажі, як демонічний Клоун, гнійний Блазень, брутальний садо-мазо Їжак і тухлий Піноккіо. Група грає агресивну та важку музику, та останнім часом у ній з'являється все більше мелодійних і красивих елементів – щоб і побитися, і обійнятися, і поплакати.
Foo Fighters тримаються на кістяку з двох учасників легендарних груп 90-х років – Дейва Грола, барабанщика Nirvana, який взявся за гітару та мікрофон, і басиста культової емо-групи Sunny Day Real Estate Нейта Мендела. Крім них у групі також періодично беруть участь відомі і не дуже музиканти.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Культура

5 причин подивитися першу документальну стрічку про Кузьму Скрябіна

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше