ТЕЛЕКРИТИКА

Глядачі зможуть самі вибирати фінали серіалів Netflix

Культура

Символічно, що впровадити інтерактивний елемент у свої шоу компанія планує, починаючи з одного з нових епізодів «Чорного дзеркала».


5 сезон популярної антології про взаємодію людини з технологіями ймовірно вийде в грудні 2018 року. В одному з епізодів передплатникам Netflix буде запропоновано вибрати той чи інший перебіг подій. Як повідомляє Bloomberg, компанія вже випробувала інтерактивну систему на дитячих передачах – наприклад, під час перегляду мультфільму Puss in Book можна вибрати наступного супротивника для забіякуватого кота.

«Цей новий тип наративу може ускладнити виробництво продукції і оформлення угод. Тоді як традиційний фільм зазвичай грунтується на 100-сторінковому сценарії, двогодинний інтерактивний експірієнс потребує більшої стратегії, яка охоплює всі можливі ходи. Сценаристам і продюсерам ще доведеться оцінити, як додаткові вимоги позначаться на їхніх зарплатах», – пише видання.

Культура

15 новых сериалов октября

Якщо ж йдеться лише про дві-три альтернативні кінцівки, то завдання здається не таким складним. Зрештою, цей прийом використовується ще з 60-х, коли легендарний режисер Вільям Касл пропонував глядачам у кінотеатрах проголосувати за «жорстокий» або «поблажливий» результат свого фільму жахів «Сардонікус».

Нагадаємо, днями було опубліковане дослідження під назвою «Озброюючи хейтерів: "Останні джедаї" і стратегічна політизація поп-культури за допомогою маніпуляції в соцмережах», яке довело, що в кампанію з очорнення «Зоряних воєн» втрутилися російські тролі. 

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Володимир Войтенко став головою правління Української кіноакадемії

Культура

Стартували зйомки другої частини кінокомедії «Свінгери»

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»