ТЕЛЕКРИТИКА

Фільм «Іній» з Ванессою Параді про війну в Україні покажуть у Каннах

Культура

Військова драма «Іній», яка створюється за підтримки Держкіно і в якій знялися Ванесса Параді і Анджей Хіра, відібрана для участі в «Двотижневику режисерів» у рамках 70-го Каннського міжнародного кінофестивалю.

Як повідомляє прес-служба Держкіно,«Двотижневик режисерів» – незалежна секція, яка проводиться паралельно з головним конкурсом Каннського кінофестивалю. Її мета – допомогти кінематографістам, а також налагодити зв'язок між режисерами, критиками і глядачами.

Як зазначила український продюсер картини Олена Єршова, це знакова подія для України. "На одному з найпрестижніших кінематографічних майданчиків буде демонструватися фільм про нашу війну, практично повністю знятий в Україні за фінансової участі Держкіно, з проникливими документальними монологами реальних військових – учасників бойових дій, яких ми плануємо привезти на презентацію фільму в Канни", – сказала вона.

Зі слів радника «Двотижневика режисерів» Ігоря Гуськова, таких фільмів про Україну і з Україною в Каннах раніше не бачили.

Нагадаємо, копродукцийний проект (Україна, Франція, Польща і Литва) фільму «Іній» став одним з переможців 8-го пітчингу Держкіно. За сюжетом стрічки, молодому литовському хлопцеві Рокасу одного разу випадає можливість побувати в Україні і побачити справжню окупацію і війну. Але реальність виявляється набагато жорстокішою, ніж його романтичні уявлення про це.

Зйомки фільму відбувалися в районах, наближених до зони АТО. Детальніше про зйомки фільму й інші подробиці читайте в нашому матеріалі«Як Ванесса Параді про війну в Україні розповідає».

Фото: прес-служба Держкіно
Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Культура

Фільм «Іній» з Ванессою Параді про війну в Україні покажуть у Каннах

Культура

6 головних серіалів квітня

Популярное на ТелекритикеДуся

Как менялась с годами Оксана Марченко (ФОТО)

Дуся

Топ декольте Оксаны Марченко на «Х-факторе» (ФОТО)

Дуся

Комаров з Дорофеєвою зібрали рекордну суму на операцію

Дуся

Гурт «Скрябін» представив фронтвумен