ТЕЛЕКРИТИКА

Елтон Джон і Бейонсе попрацюють над піснею для нової екранізації «Короля Лева»

Культура

Про це напередодні заявив сам Елтон Джон, який в 1994-му написав музику для оригінальної анімаційної стрічки. У рімейку легендарного діснеївського мультфільму лунатимуть як добре відомі композиції, так і нові, які вони запишуть разом із Бейонсе.


Важко уявити собі історію про короля Лева без пісень Circle of Life, Can You Feel The Love Tonight? або I Just Can not Wait To Be King, які були написані Елтоном Джоном і Тімом Райсом.

У рімейку мультфільму співачка Бейонсе озвучить кохану головного героя Сімби (Дональд Гловер) – Налу. Елтон Джон підтвердив виданню The Sun, що планується не тільки використання оригінальних пісень, а й створення нових композицій спільно з Бейонсе.

«У фільмі буде чотири пісні з оригінальної стрічки: Circle of Life, Can You Feel The Love Tonight ?, I Just Can not Wait To Be King і Hakuna Matata, – сказав Елтон Джон. – І потім буде завершальна пісня в кінці фільму, ми вже спілкуємося з представниками Бейонсе, і, сподіваюся, ми з Тімом і з нею зможемо щось створити разом. Прем'єра фільму відбудеться в 2019 році. І з нею (Бейонсе, – ред.) буде чудово працювати. Тому далі буде видно».

Минулого року стало відомо, що Бейонсе втілить свою дитячу мрію і подарує голос персонажу улюбленого анімаційного фільму. Це буде не перший досвід озвучування мультфільму для артистки. Співачка вже була голосом королеви в мультфільмі «Епік» у 2013 році.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Стартували зйомки другої частини кінокомедії «Свінгери»

Культура

Володимир Войтенко став головою правління Української кіноакадемії

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»