ТЕЛЕКРИТИКА

Елтон Джон і Бейонсе попрацюють над піснею для нової екранізації «Короля Лева»

Культура

Про це напередодні заявив сам Елтон Джон, який в 1994-му написав музику для оригінальної анімаційної стрічки. У рімейку легендарного діснеївського мультфільму лунатимуть як добре відомі композиції, так і нові, які вони запишуть разом із Бейонсе.


Важко уявити собі історію про короля Лева без пісень Circle of Life, Can You Feel The Love Tonight? або I Just Can not Wait To Be King, які були написані Елтоном Джоном і Тімом Райсом.

У рімейку мультфільму співачка Бейонсе озвучить кохану головного героя Сімби (Дональд Гловер) – Налу. Елтон Джон підтвердив виданню The Sun, що планується не тільки використання оригінальних пісень, а й створення нових композицій спільно з Бейонсе.

«У фільмі буде чотири пісні з оригінальної стрічки: Circle of Life, Can You Feel The Love Tonight ?, I Just Can not Wait To Be King і Hakuna Matata, – сказав Елтон Джон. – І потім буде завершальна пісня в кінці фільму, ми вже спілкуємося з представниками Бейонсе, і, сподіваюся, ми з Тімом і з нею зможемо щось створити разом. Прем'єра фільму відбудеться в 2019 році. І з нею (Бейонсе, – ред.) буде чудово працювати. Тому далі буде видно».

Минулого року стало відомо, що Бейонсе втілить свою дитячу мрію і подарує голос персонажу улюбленого анімаційного фільму. Це буде не перший досвід озвучування мультфільму для артистки. Співачка вже була голосом королеви в мультфільмі «Епік» у 2013 році.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Олександр Шапіро: від артхаусних фільмів до зіркових блогів

Культура

Вілл Ферелл разом із музикантами гуртів Red Hot Chilli Peppers та Pearl Jam заспівав пісню Depeche Mode

Популярное на ТелекритикеДуся

Ведмідь «збезчестив» Трампа на німецькому карнавалі

Бізнес

Чия «Чорна кров»? Довкола телеканалу «Україна» назріває черговий серіальний скандал

Дуся

Тест: Олег Винник чи Ірина Федишин?

Культура

Олександр Шапіро: від артхаусних фільмів до зіркових блогів