ТЕЛЕКРИТИКА

Вийде новий альбом Джонні Кеша за участю Кріса Корнелла

Культура

Двох великих музикантів уже немає в живих, але пам'ять про них і їхній внесок у світову музику, судячи з усього, житиме вічно.


Раніше невідомі вірші та тексти великого американського барда Джонні Кеша перетворяться на цілий альбом під назвою Johnny Cash: Forever Words. Альбом вийде 6 квітня за участю таких виконавців, як Кріс Крістофферсон, Віллі Нельсон, Джон Мелленкамп, Елвіс Костелло і Кріс Корнелл.

Син Джонні Кеша, Джон Картер, описує майбутній реліз як «монструозний запас невідомого раніше матеріалу». Трек You Never Knew My Mind є однією з останніх студійних записів легенди гранжу Кріса Корнелла, вокаліста груп Soundgarden і Audioslave, який наклав на себе руки в травні 2017 року.

Джонні Кеш – американський співак і композитор, один із ключових імен у жанрі кантрі. Він вважається одним із найвпливовіших музикантів ХХ століття. Співак помер від діабету в 2006 році, через чотири місяці після смерті його дружини Джун Картер, яка підтримувала чоловіка протягом усього життя і допомогла йому подолати наркотичну та алкогольну залежність.

У 2005 році вийшов біографічний фільм про стосунки Джонні Кеша і Джун Картер «Переступити межу» з Хоакіном Феніксом і Різ Візерспун у головних ролях. Також на честь Джонні Кеша був названий новий вид павуків-птахоїдів – Aphonopelma johnnycashi. Цей павук був знайдений біля в'язниці Фолсом, яку оспівав Джонні Кеш в пісні Folsom Prison Blues.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Олександр Шапіро: від артхаусних фільмів до зіркових блогів

Культура

Вілл Ферелл разом із музикантами гуртів Red Hot Chilli Peppers та Pearl Jam заспівав пісню Depeche Mode

Популярное на ТелекритикеДуся

Ведмідь «збезчестив» Трампа на німецькому карнавалі

Бізнес

Чия «Чорна кров»? Довкола телеканалу «Україна» назріває черговий серіальний скандал

Дуся

Тест: Олег Винник чи Ірина Федишин?

Культура

Олександр Шапіро: від артхаусних фільмів до зіркових блогів