ТЕЛЕКРИТИКА

Вийде новий альбом Джонні Кеша за участю Кріса Корнелла

Культура

Двох великих музикантів уже немає в живих, але пам'ять про них і їхній внесок у світову музику, судячи з усього, житиме вічно.


Раніше невідомі вірші та тексти великого американського барда Джонні Кеша перетворяться на цілий альбом під назвою Johnny Cash: Forever Words. Альбом вийде 6 квітня за участю таких виконавців, як Кріс Крістофферсон, Віллі Нельсон, Джон Мелленкамп, Елвіс Костелло і Кріс Корнелл.

Син Джонні Кеша, Джон Картер, описує майбутній реліз як «монструозний запас невідомого раніше матеріалу». Трек You Never Knew My Mind є однією з останніх студійних записів легенди гранжу Кріса Корнелла, вокаліста груп Soundgarden і Audioslave, який наклав на себе руки в травні 2017 року.

Джонні Кеш – американський співак і композитор, один із ключових імен у жанрі кантрі. Він вважається одним із найвпливовіших музикантів ХХ століття. Співак помер від діабету в 2006 році, через чотири місяці після смерті його дружини Джун Картер, яка підтримувала чоловіка протягом усього життя і допомогла йому подолати наркотичну та алкогольну залежність.

У 2005 році вийшов біографічний фільм про стосунки Джонні Кеша і Джун Картер «Переступити межу» з Хоакіном Феніксом і Різ Візерспун у головних ролях. Також на честь Джонні Кеша був названий новий вид павуків-птахоїдів – Aphonopelma johnnycashi. Цей павук був знайдений біля в'язниці Фолсом, яку оспівав Джонні Кеш в пісні Folsom Prison Blues.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Ірина Костюк: півмільйона доларів за серію «Нюхача»

Культура

«Ненаситна»: калорійні жарти із закінченим терміном придатності

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Бізнес

Усе, що потрібно знати про новий сезон проекту «Танці з зірками»

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Новим актором «Школи» став популярний блогер