ТЕЛЕКРИТИКА

Вийде новий альбом Джонні Кеша за участю Кріса Корнелла

Культура

Двох великих музикантів уже немає в живих, але пам'ять про них і їхній внесок у світову музику, судячи з усього, житиме вічно.


Раніше невідомі вірші та тексти великого американського барда Джонні Кеша перетворяться на цілий альбом під назвою Johnny Cash: Forever Words. Альбом вийде 6 квітня за участю таких виконавців, як Кріс Крістофферсон, Віллі Нельсон, Джон Мелленкамп, Елвіс Костелло і Кріс Корнелл.

Син Джонні Кеша, Джон Картер, описує майбутній реліз як «монструозний запас невідомого раніше матеріалу». Трек You Never Knew My Mind є однією з останніх студійних записів легенди гранжу Кріса Корнелла, вокаліста груп Soundgarden і Audioslave, який наклав на себе руки в травні 2017 року.

Джонні Кеш – американський співак і композитор, один із ключових імен у жанрі кантрі. Він вважається одним із найвпливовіших музикантів ХХ століття. Співак помер від діабету в 2006 році, через чотири місяці після смерті його дружини Джун Картер, яка підтримувала чоловіка протягом усього життя і допомогла йому подолати наркотичну та алкогольну залежність.

У 2005 році вийшов біографічний фільм про стосунки Джонні Кеша і Джун Картер «Переступити межу» з Хоакіном Феніксом і Різ Візерспун у головних ролях. Також на честь Джонні Кеша був названий новий вид павуків-птахоїдів – Aphonopelma johnnycashi. Цей павук був знайдений біля в'язниці Фолсом, яку оспівав Джонні Кеш в пісні Folsom Prison Blues.

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Сучасне патріотичне кіно: що дивитися?

Культура

Покупець не відмовилася від порізаної картини Бенксі

Популярное на ТелекритикеДуся

Анастасію Приходько перевдягли в хлопчика заради «Секретного фронту»

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Суспільство

Що не так із серіалом «Марк+Наталка»?