ТЕЛЕКРИТИКА

Держкіно виділило 20 млн грн українсько-грузинській драмі «Антон»

Держкіно уклало з компанією «Інсайтмедіа. Продюсерський центр» контракт про надання кінопроекту «Антон» грузинського режисера Зази Урушадзе державної фінансової допомоги в розмірі дещо більше 20,3 млн грн, що становить 50% загальної вартості виробництва фільму.

Як повідомляє прес-служба відомства, стрічка є екранізацією однойменної книжки канадського письменника Дейла Еслера, що розповідає реальну історію його сім'ї. У драмі йдеться про двох хлопчиків, дитинство яких триває у період соціально-економічних потрясінь, війни і голоду в Україні. Діти за допомогою уяви намагаються уникнути насильства, яке їх оточує.

Фільм, виробництво якого здійснюється у копродукції України і Грузії, є одним із переможців Дев'ятого пітчингу Держкіно. Автором сценарію виступив сам письменник, продюсером з українського боку – Андрій Суярко, з грузинського – Мірза Давітая.

Початок зйомок картини заплановано на серпень. Зйомки відбуватимуться в Україні (Одеса і Херсон) та Німеччині.

Нагадаємо, 23 березня Верховна рада ухвалила в цілому законопроект № 3081-д про державну підтримку кінематографії зі внесеними президентом правками.

Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Культура

Як позбутися актора без зайвого шуму

Культура

Одеська кіностудія оголосила початок нової епохи

Популярное на ТелекритикеКультура

Як в Україні знімали фільм з улюбленими акторами Тарантіно, Скорсезе та Трієра

Дуся

«Не хотілося пити, а доведеться»: Вєрка Сердючка анонсувала прощальний тур

Культура

4 найочікуваніші серіали за книжками, які важко екранізувати

Культура

Як позбутися актора без зайвого шуму