ТЕЛЕКРИТИКА

Держкіно дало 16,6 млн грн на містичну драму «Ефір» Кшиштофа Зануссі

Культура

Держкіно уклало з компанією «Кіностудія Інтерфільм» контракт про надання проекту «Ефір» державної фінансової підтримки на суму 16,65 млн. грн. Загальна вартість виробництва фільму становить 61 млн грн.

Як повідомляє прес-служба відомства, в основі містичної драми «Ефір» – історичні події. Це нова версія легенди про доктора Фауста, дія якої розгортається на початку Першої світової війни на кордоні між Україною і Австро-Угорською імперією.

"На відміну від Гете, де в центрі оповіді стоїть питання розчарування в науці, у моєму фільмі використання ефіру є першим кроком на шляху до позбавлення людини волі. Зважаючи на історичний контекст і костюми, фільм буде виразним і емоційним, часом шокуючим, та водночас аскетичним і без зайвих обтяжень", – каже режисер Кшиштоф Зануссі.

Виробництво картини здійснює українська компанія «Кіностудія Інтерфільм» спільно з польською кінокомпанією «Тор». Автором сценарію, режисером і продюсером фільму з польського боку виступив Зануссі, продюсери з українського боку – Олена Фетісова та Володимир Козир.

Зйомки «Ефіру» відбуватимуться в Україні, Польщі та Угорщині. Реліз запланований на осінь 2018 року.

Нагадаємо, стрічка «Ефір» стала одним із переможців Дев'ятого пітчингу Держкіно. Докладніше про фільм Кшиштоф Зануссі розповів уінтерв'ю «Телекритиці».

23 березня Верховна рада ухвалила в цілому законопроект № 3081-д про державну підтримку кінематографії зі внесеними президентом правками.

Фото: прес-служба Держкіно

Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Культура

Сучасне патріотичне кіно: що дивитися?

Культура

Покупець не відмовилася від порізаної картини Бенксі

Популярное на ТелекритикеДуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс