ТЕЛЕКРИТИКА

Держкіно дало 16,6 млн грн на містичну драму «Ефір» Кшиштофа Зануссі

Культура

Держкіно уклало з компанією «Кіностудія Інтерфільм» контракт про надання проекту «Ефір» державної фінансової підтримки на суму 16,65 млн. грн. Загальна вартість виробництва фільму становить 61 млн грн.

Як повідомляє прес-служба відомства, в основі містичної драми «Ефір» – історичні події. Це нова версія легенди про доктора Фауста, дія якої розгортається на початку Першої світової війни на кордоні між Україною і Австро-Угорською імперією.

"На відміну від Гете, де в центрі оповіді стоїть питання розчарування в науці, у моєму фільмі використання ефіру є першим кроком на шляху до позбавлення людини волі. Зважаючи на історичний контекст і костюми, фільм буде виразним і емоційним, часом шокуючим, та водночас аскетичним і без зайвих обтяжень", – каже режисер Кшиштоф Зануссі.

Виробництво картини здійснює українська компанія «Кіностудія Інтерфільм» спільно з польською кінокомпанією «Тор». Автором сценарію, режисером і продюсером фільму з польського боку виступив Зануссі, продюсери з українського боку – Олена Фетісова та Володимир Козир.

Зйомки «Ефіру» відбуватимуться в Україні, Польщі та Угорщині. Реліз запланований на осінь 2018 року.

Нагадаємо, стрічка «Ефір» стала одним із переможців Дев'ятого пітчингу Держкіно. Докладніше про фільм Кшиштоф Зануссі розповів уінтерв'ю «Телекритиці».

23 березня Верховна рада ухвалила в цілому законопроект № 3081-д про державну підтримку кінематографії зі внесеними президентом правками.

Фото: прес-служба Держкіно

Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Культура

«Форма води» Гільєрмо дель Торо: за і проти

Культура

У Києві відбудеться фестиваль альтернативної музики Wintermass

Популярное на ТелекритикеДуся

Вчені пишуть подяки творцям фільмів: згадуємо найбезглуздіші сцени в кіно

Бізнес

Прем’єра «Інспектор. Міста» з Володимиром Остапчуком стартує 23 січня

Культура

«Форма води» Гільєрмо дель Торо: за і проти

Дуся

Австралійська блогерка подякувала хлопцю, який займався з нею сексом поки вона спала